Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek is baj lehet az...

Szerintetek is baj lehet az életvitelemmel, vagy csak az emberek nem normálisak?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, van egy logisztikai cégem ergo 10-20-ig dolgozom hétköznap. Mivel a párom sem az az eljárós tipus nem szoktam bulizni( meg nem is érnék rá) nem iszom, nem járok el sehová és nem barátkozom a két munkatársamon kívül senkivel, nem tartom a kapcsolatot magán jellegű problémák miatt a családdal sem. Szinte minden napom ugyanúgy telik.

Az emberek nagyon előzékenyek velem általában ( ez nem tartozik ide de szerintem csak a külsőm miatt) de amikor témánál vagyunk és szóba kerül az életem akkor hőzöngenek és felháborodva kérdezik hogy uram isten hogy bírod? Azt nem értem hogy mit kellene ilyen jól bírnom, hogy ez miért annyira felháborító vagy meglepő az emberek számára?

Tudom hogy nem kellene vele foglalkoznom, igazából engem csak a dolgok miértje érdekel. Ez annyira meglepő dolog? 20/N


2013. aug. 20. 13:49
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
Azért az nem normális h nincsenek barátaid....
2013. aug. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Azért nem szoktam barátkozni mert szerintem egy párkapcsolatban nincs szükség harmadikra :)
2013. aug. 20. 13:51
 3/49 anonim ***** válasza:
És barátnőre?
2013. aug. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
Egy párkapcsolatban is szükség van más emberekre.... nem csak a párod van a világon, én pl. megkattannék meg a pasim is, ha állandóan egymás nyakán lennénk. Az ember közösségi lény.. ja és ez nem azért van mert nem szeretjük egymást.
2013. aug. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nemigazán érek rá ilyesmire, ha pedig ráérek akkor azt az időt inkább a párommal töltöm:) munka közben pedig tudok beszélgetni a kolleginákkal:)
2013. aug. 20. 13:54
 6/49 anonim ***** válasza:
100%

nyugi, almulik majd a párkapcsolatod is, és rájössz a dolgokra.


am lemerem fogadni 30 as pasid van....:D

2013. aug. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el előbb utóbb kiégtek, változatosságot akartok. Nem tudom, te leszel-e előbb így, vagy a barátod... Valószínűleg az, aki előbb találkozik egy 3. kívülálló ellenkező neművel, aki majd lázba hozza. És akkor bukik egy nagyot ez a dolog és a másik egyedül marad.
2013. aug. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim válasza:
Jó neked, hogy csak ennyit dolgozol :D Ezt nem is értem minek írtad le, nekem is van saját cégem és mindennap dolgozom, de mellette ugyanúgy bulizom, ismerkedem, szórakozom... már amennyire időm engedi. Inkább veled van a baj és nem a körülmények miatt van ez így, zárkózott és gátlásos lehetsz.
2013. aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim válasza:
100%
20 évesen már cégtulajdonos...az igen.
2013. aug. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam hogy a párom nem barátkozik senkivel, van egy két haverja akivel szoktak találkozni, olyan messzemenő következtetést meg nem vonnék le idejekorán, hogy ha találkozunk valakivel aki más nemü már vetjük is magunkat az ágyába.... Én is ismerek férfiakat, ő is ismer nőket, de nem barátkozunk velük. Ennyi :)
2013. aug. 20. 13:58
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!