Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Már régóta zongorázom...ez a 7.évem. A sulit is nagyon szeretem(tudom,furi),de leginkább a kémia tetszik.A kémia szakkör és versenyfelkészítő ugyanabban az időpontban van.A tanárom azt mondta,hogy érdemes lenne megpróbálnom,azonban a szakkörön kívül nincsen más lehetőség a felkészülésre.A zongoratanárnőm nagyon toleráns típus,de már elég idős és nem érti meg,hogy nekem ez nagyon fontos. A zongorát is szeretem,de már egyre inkább úgy érzem,hogy ez kényszer. Amúgy a zongoratanárom sokkal jobban ismer engem,mint bármelyik tanárom.Nagyon szeretem,mind a zenét,mind a tanárt,de nekem ez már túl sok.A másik gond az,hogy tehetségesnek tart,és azt akarja,hogy ezen a vonalon menjek tovább,mert az úgymond leküzdené ezt a folytonos tanulási mániát.

Előre is köszi!



2016. jan. 27. 17:50
 1/1 anonim válasza:
Szerintem egyetlen dolog van, amire figyelned kell: te mit szeretnél. Az, hogy szereted a zongoratanárnőt, és ezért szívesen hallgatnál rá, látszik abból, amit leírtál. De mégis azt kell eldöntened, te mit szeretnél, mert ez a te életed, neked kell majd a döntéseid következményeivel együtt élni. H a kémiát választod, zongorázni hobbiszinten is tudsz - tapasztalatból tudom, az egy életre megmarad, nem veszíted el később sem. Ha a zongorát választod, attól még tanulhatod a többi tárgyat érdeklődéssel, odafigyeléssel, és akár magadat is fejlesztheted később,l ha azt szeretnéd. azt gondold végig, hogy ha senki nem mond semmit, te mit választanál szívesen.
2016. márc. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!