Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik személyiségemet/stíluso...

Melyik személyiségemet/stílusomat válasszam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nos a helyzet az, hogy már több ideje tapasztalom, hogy olyan mintha több személyiségem lenne ill stílusom. Az egyik pillanatban rocker énekes szeretnék lenni, de a másik pillanatban csak egy nyugalmas könyvet olvasó ember vagyok. Nagyon szeretnék már e közül a kettő közül "választani" és megállapodni végre valamelyiknél. Nem szeretem, hogy percenként változik ez.

A válaszaitokat előre is köszönöm! :)



#személyiség/stílus
2015. jún. 21. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele. Én nem választok, nekem van napom, amikor elkap a ,,nemtudoknyugodniésmuszájilyenneklennemésmindenkibebelekötökdenemdirekt''- roham. Ez nem tudatos bennem, csak úgy jön.:/

Aztán van, amikor ,,olyanokosvagyok'' (szülők kedvenc mondata, hogy mindig legyek ,,olyanokosamilyenvagyok''), csendben ülök, olvasok, elmélkedem.

Egyszer (remélem) ez helyreáll.

Lehet, hogy nem segítettem, őszintén bocs.:/

2015. jún. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
huh azt hittem csak velem van ez, de akkor ezek szerint nem :) majd csak kialakul remélem :) köszi a választ!
2015. jún. 21. 12:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az a jó, ha mindkettő megvan benned.
2015. jún. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem is több személyiségem van. Több énem.

Néha tényleg nehéz, mert úgy érzi az emebr , hogy még ő se ismeri saját magát. De ez nem feltétlenül negativum..nem szükséges megállapodni az eggyiknél. így sokszínű vagy. Inkább örülj neki, hogy nem vagy olyan mint a többiek. :)

2015. júl. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!