Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha csak ketten vagyunk nem...

Ha csak ketten vagyunk nem megy, de ha társaságban akkor igen?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogyha kettesben vagyok valakivel (akit egyáltalán nem ismerek, vagy alig) nem igen tudok közvetlen, főként humoros lenni, de ha társaságban vagyok megindul a "gondolkodásom" és tudok közvetlen és poénos lenni. Miért lehet ez? Hogyan tudok változtatni ezen? Őszintén szólva nehezen ismerkedem, ha ketten vagyunk egyfajta nyomás van rajtam (de nem izgulok,vagy szorongok) csak egyszerűen leblokkolok. Sokszor hülyeséget mondok és utólag egy csomó dolog jut eszembe, amit mondhattam/ mondani akartam volna.

2016. jan. 28. 19:53
 1/5 anonim válasza:
100%
Legyél SWAG, YOLO, ThugLife és szard le az emberek véleményét... Mindig legyél őszinte, ne kamuzz de a ai társadalomban ez jogos, ha félsz attól, hogy nem tudsz megfelelni mások elvárásainak, de akkor inkább úgy állj hozzá, hogy ők nem elég jók. Ha normális emberrel próbálsz beszélgetni, akkor az nemm fog kinevetmni se semmi, szóval csak ennyit mondanék.
2016. jan. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hű, ezzel én is teljesen ugyanígy vagyok. Fogalmam sincs, mit kéne csinálni, de elég rossz érzés tud lenni
2016. jan. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha ketten vagy valakivel,az a legjobb.

Mi az hogy le blokkolsz?

Nem kell parázni.

Kezdj el hétköznapi dolgokról beszélgetni vele.

Testvérek,suli vagy meló? Szeret e olvasni bulizni? Milyen filmeket szeret,stb. Hidd el ezzel fel lehet oldani egy döcögős beszélgetést. Nem kell egyből poénkodni. Meg azt mutatni hú de laza vagyok meg jópofa. Ne erőlködj majd szépen lassan jön minden. Csak nyugi.

2016. jan. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:

1.Igen a "leszarom mások véleményét" hozzáálláson még valóban dolgoznom kell :D

2. Te kaptál valami tanácsot, vagy próbálkoztál valami más megközelítéssel?

3. Igen az erőlködést mindenképpen próbálom kiiktatni csak már néha annyira zavar, hogy rám jön az erőlködés. :P A leblokkolást úgy értsd nem jut eszembe semmi,amit mondhatnék vagy éppenséggel nem azt mondani szeretnék :D ha ez érthető :P

2016. jan. 31. 14:36
 5/5 anonim válasza:

3 as vagyok. Ha le blokkolsz hirtelen egyszerű a helyzet. Megkérdezed iszik e valamit? Biztos hogy igen lesz a válasz. Amig kiöntöd az italt lenyugszol,és jön a nyugis gondolat.

Nagyon helyzet függő ez,mert ugye ha ketten vagytok valaki lakásán,zavaró,de nem szabad hogy az legyen.

Kérdezd meg iszik valamit? Egy kis nasi? Egy kis halk zene?

Ha nyilvános helyen vagytok,kérj elnézést hogy ki kell menned,ha más nem mosd meg az arcod hideg vízzel és szedd össze magad.

Mindig az lebegjen előtted szuper vagyok,minden oké...bízz magadban ez a legfontosabb.:-)

Ha parázol megérzi és az nem jó..:-)

2016. febr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!