Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha a közelemben van, egy társaságban vagyunk, vagy csak ketten vagyunk, akkor nem tudok beszélni?

Figyelt kérdés

30 évesek vagyunk. Nekem már évek óta nagyon tetszik, sőt, szerelmes vagyok belé, nem volt senkim azóta, amióta őt megismertem. Egy olyan nő vagyok, akinek jó dumája van, jó szövege van, vicces, dől belőlem a szó, még ha idegenekkel beszélek, akkor is, nyitott vagyok, társasági ember vagyok, sokszor a középpontban vagyok, de valamiért ha a közelemben van a férfi, vagy együtt vagyunk, leblokkolok, alig tudok megszólalni, nem jut eszembe semmi. Nem azért, mert nem lenne semmi ami eszembe jutna,vagy amiről tudnánk beszélni, mert lenne, sok közös témánk van. Amikor már nincs ott a közelemben, akkor eszembe jut minden amit mondanom kellett volna a kérdéseire, a hozzászólásaira, a véleményére egy adott témáról, stb... de ott akkor amikor beszélünk leblokkolok. Persze természetesen beszélek, de nem úgy mint pl. a barátaimmal vagy egy olyan férfivel, aki nem tetszik és akit nem akarok meghódítani. Nem hiszem hogy zavarban lennék, úgy érzem laza vagyok és természetes.

Talán ennyire megfogott engem ez a férfi hogy elvarázsolódok ha vele vagyok?

Nem vagyunk együtt még sajnos.


2015. jún. 7. 08:14
 1/4 Ocala ***** válasza:

Nekem ugyanez, csak fordítva.

És akárhogy is próbálkozok, semmit se tudok tenni ellene, bár szerintem rajtam látszik is hogy zavarban vagyok.. Tuti azt hiszi hogy retardált vagyok :/ :D

21/F

2015. jún. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És te tetszel neki vagy ezt még nem tudod? Azon gondolkoztam, hogy lehet az a probléma, hogy érzem rajta hogy nem igazán tudja hogy mit akar velem kapcsolatban, és ezért vannak " tétjei " a beszélgetéseknek, mert abból derül ki hogy milyen emberek is vagyunk, és lehet tudat alatt zavarban vagyok és félek hogy rosszat mondok, hülyeséget mondok.

Vagy annyira bámulom őt, belemerülök, ábrándozok hogy nem is figyelek nagyon a beszélgetésre. Nem tudom, ilyesmikre gondolok.

2015. jún. 7. 08:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván zavarba hoz a jelenléte,mert vonzódsz hozzá és érdekel.Nekem is van ilyen személy az életemben.Nem akarok beégni előtte,bár mondjuk azt már megtettem párszor.
2015. jún. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De azért nem értem, mert más férfinél nem volt ilyen.
2015. jún. 7. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!