Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom eldönteni, hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy mit érzek valójában. Szerintetek teljesen felejtsem el Őt vagy lehet még esélyem?

Figyelt kérdés
nos tavaly év végén nagyon szerelmes voltam az egyik oszt.társamba de már olyan 2 hónapja tartott, de csak plátói volt.. de úgy vettem észre, hogy talán mégsem egy oldalú a dolog. de ahogy közeledett a nyár kezdtem úgy érezni, hogy hopp talán mégis csak egyoldalú a dolog és már bántam, hogy beleszerettem. de úgy döntöttem (mivel már vesztenivalóm nem volt) hogy elmondom neki.. sajnos csak msn-en került rá sor.. elmondtam neki, hogy mennyire szerettem és hogy úgy vettem észre hogy talán Ő is.. de a végére odaírtam, hogy de feltűnt nincs igazam és már bánom, hogy megszerettem. aztán rákérdeztem hogy igazam volt ugye? és mondta h igen jól gondolom. sokáig nem szomorkodhattam mert jött egy srác aki megvigasztalt és majdnem egy hónapig együtt voltunk. úgy éreztem így még nem szerettem soha senkit mint akkor Őt. de a távolság közénk állt és végül szakítottam vele.. most h újra suli van újra találkozok az év végi szerelmemmel és amikor ránézek melegség járja át a lelkem.. keresem a tekintetét meg minden.. és általában ilyen kis szemezgetés is kialakul.. de nem tudom.. sztetek még szeretem őt vagy mi van velem?
2009. szept. 21. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mi fogjuk megmondani kit szeretsz.
2009. szept. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azzal én is tisztában voltam..:/
2009. szept. 22. 12:11
 3/4 anonim ***** válasza:

az a bizonyos melegség olyan jóóó :)

sztem szerelmes vagy

ha akkor nem ment élőben akkor most talán megpróbálhatnád hogy élőben is elmondod neki mit érzel :) többre mész mint az msnnel

csak ügyesen,én ezt tenném.

2009. szept. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de hülyét nem akarok csinálni magamból.. :( :| mert azért még 3 évig oszt.társak leszünk szal elég ciki lenne
2009. szept. 24. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!