Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csajok volt már olyan, hogy...

Csajok volt már olyan, hogy verekedtetek másik csajjal?

Figyelt kérdés
Olyanok írjanak, akik már igen. Konkrét történetek érdekelnek, hogy miért bunyóztatok és hogy zajlott a verekedés. Ha esetleg más nemzetiségű, etnikumú lánnyal történt a dolog, azt is írjátok oda!

2010. márc. 30. 09:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%

Gyerekkoromban számtalanszor, az osztálytársaimmal :D Mondjuk én a fiúkat is elpáholtam, ha kötekedtek velem.

Amúgy nem sűrűn volt ilyen, ami nem gyerekkoromban volt, az összesen két eset, akkor is csak egyszer lánnyal, a másik alkalommal két fiúval. Ami lánnyal volt, az úgy volt, hogy legjobb barátnőmmel elmentünk egy koncertre, kissi becsíptünk, és valami marhaságon összevesztünk (amúgy sosem volt szokásunk), de az nem is igazi verekedés volt, csak lökdösődés, hamar abba is hagytuk, egy óra múlva meg már mintha mi sem történt volna :)

Illetve egyszer két fiúval, kötekedtek éjjel az aluljáróban, mi ketten voltunk lányok, és jól el lettek verve :D

2010. márc. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%

Ritkán verekszem, csak ha nagyon eldurran az agyam, de akkor az sem érdekel, ki fia-borja az illető, csak ütök-rúgok. Kevés gyenge pontom van, de az a lányzó akkor pont beletalált az egyik leggyengébbe... Tudni kell, hogy előtte egy évig szótlanul tűrtem az ellenem folytatott hadjáratokat. Suliban történt, órán belémkötött, én visszaszóltam. A folyosón szünetben odajött, gondolta, megadja a revansot, be akart húzni egyet - nem sikerült, én viszont reflexből visszarúgtam, majd még kettőt (acélbetétessel). Ezután mintha mi sem történt volna, visszamentünk a következő órára. :D Következő szünetben megint jött kötekedni, 30 kölyök előtt rágalmazott nekem fájó dolgokkal, akkor durrant el igazán az agyam, a hajánál fogva nekiütöttem a fejét a táblának többször, kivonultunk a folyosóra, ott folytattuk. Ő szidott, én ütöttem. Aztán valahogy erőt vett magán és behúzott nekem egy jó nagyot, pont addigra szedtek szét minket.

Mindketten fehérek vagyunk, mint a hó. :)

Kicsaptak, az senkit nem érdekelt, hogy engem hányszor aláztak meg, mielőtt tettem volna bármit, ami máig idegesít, de ennek ellenére büszke voltam/vagyok magamra. Másnap legalább 50-60 ember állt az osztálytermünk előtt, nekem gratuláltak. :D Ebből gondolom látszik, mekkora "népszerűsége" volt a csajnak... :)

Mint később kiderült, eltört és erősen megzúzódott a lába. Ennek ellenére azért elég jól bírta.

Na, kielégítő voltam? :D

2010. márc. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
egy csajt megtéptem mert nem hagyott aludni. nekem semmi bajom nem lett, neki ömlött a fejéből a vér, meg a kétméteres körmeit a hajamból szedtem ki utána. a körömvégeket beletettem egy papirba és utána mindenki előtt odaadtam neki azzal a dumával, hogy "nekem kell összeszedni a testrészeidet? ki a franc takarit utánad?" nagyon durva volt :D
2010. márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Egyszer nagyon megharagudtam egy lányra és agyba-főbe vertem. Kb. féléve volt, mindketten 12 évesek voltunk , és oszt.társak. Szegény lány nem tudott "elmenekülni", a barátnőim, meg csak tisztes távolból figyeletek, aztán mikor látták, h a csajnak elkezd folyni a vér az orrából, elrohantak segítséget hívni. Végül 3 nyolcadikos fiúnak sikerült kikapnia a kezeim közül, de nagyon nehezen bírtak el velem. Nem vagyok erőszakos, de az a csaj magának kereste a bajt. Csak azt nem értem, hogy nem bírt el velem 3 fiú, mert oké, h magas vok, de nagyon vékony. Miért Kérdező, te már verekedtél?
2010. márc. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Várom a továbbiakat és csak normálisakat!
2010. márc. 31. 12:01
 6/25 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, utolsó, már verekedtem, nem is egyszer. :)
2010. ápr. 1. 18:29
 7/25 anonim ***** válasza:
27%
Nem! Soha! Nem vagyok állat.
2010. ápr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
60%
Az állatok nem is verekednek. Vagy ha igen, akkor értelmes célból. :)
2010. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
55%
Nem de szivesen verekednék:)
2010. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
25%
Jah bocs nem a kérdésre válaszoltam nézzétek el nekem:)
2010. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!