Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, ha tetszik egy...

Mit csináljak, ha tetszik egy fiú, de szociális fóbiám van?

Figyelt kérdés
A félreértések elkerülése végett azért tisztázzuk, hogy én lány vagyok.

2016. febr. 10. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Menjél előbb pszichológushoz.
2016. febr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Ne csinálj semmit. Ez az egyetlen megoldás. Ha tényleg komolyan szereted, akkor majd nem fog érdekelni a szociális fóbiád.
2016. febr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyűrd le a fóbiádat ami nehéz de nem lehetetlen.

Pl.:Én régebben olyan szinten voltam ebben hogy ha 2m-re volt tőlem valaki már szétvetett az ideg.


De erre adok neked egy tippet egyszerűen nézd a srácot de úgy hogy észrevegye, próbálj a szemébe nézni.

Azt észreveszi és ha szimpatikus vagy neki akkor úgy is hozzád szól.

Én srác vagyok tehát ezt nem viccből írom, mert engem már így szemezett le egy lány és mire észbe kaptam már a kezét fogtam pedi én nem szerettem az emberi közelséget.


Amúgy eleinte lehet hogy beparázol amikor hozzád szól de ilyenkor lazulj el és nem lesz gond. :) Sok sikert!

2016. febr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Osztálytársam, és igazából szoktunk néha beszélgetni. Mondjuk én azt annyira nem nevezném beszélgetésnek, de mondjuk inkább úgy, hogy néha váltunk egymással pár mondatot. Egy sulis dolog miatt is volt már, hogy beszélnünk kellett, meg együtt jártunk egy különórára is (csak mi ketten voltunk ott), meg amikor mond valamit, akkor néha egymásra nézünk, majd elröhögjük magunkat. Vagy ha valaki valami orbitális nagy baromságot mond angolon, akkor is (mi ketten megyünk előrehozott angol érettségire). Vagy szintén az angol kapcsán egy csomószor megkérdezi tőlem, hogy szerintem melyik a jó válasz egy kérdésre. Meg a fociról, a Barcáról, és Neymarról is szoktunk beszélni, mert mindketten culé-k vagyunk, illetve mindketten imádjuk Ney-t (igen, ő is fiú létére. Nem, nem meleg.). Tegnap még a hülye perverz humorával is betalált. Szóval bonyolult a mi "kapcsolatunk". Szoktunk egymással beszélni, de mégse olyan sokat, és nem mindenről, csak bizonyos témákról. Kb ott tartunk, hogy néha egymáshoz szólunk, vannak közös témáink, de ennyinél meg is álltunk. Csak én ennél többet szeretnék, de ő nem valószínű.

2016. febr. 10. 23:31
 5/5 anonim ***** válasza:

A harmadik vagyok.


Ok. De akkor szimplán kérdezz rá hogy mit gondol rólad.

Mer gondolom ő nem tudja hogy te többet szeretnél, persze benne van az is a pakliban hogy csak barát vagy neki, de ez nem biztos. Mert mi van akkor ha nem mer lépni?

Vagy úgy gondoja hogy nemleges választ kapna.

Tehát nyúgottan kérdezz rá, elég csak annyit hogy:

("Amúgy milyennek látsz engem?") vagy ("Mi a véleményed rólam?").

És ennyi, vagy ugyanúgy lesztek ahogy eddig vagy éppen lessz egy jónapod. Let's go! :)

2016. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!