Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha úgy érzem idiótákkal...

Ha úgy érzem idiótákkal vagyok körülvéve, akkor lehet tényleg az a baj?

Figyelt kérdés
Válaszát indokolja! Természetesen nem érzek így mindenkivel kapcsolatban,csupán 10ből 8embernél :D

2016. febr. 14. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Az is lehet, hogy nem az a 8 ember az idióta, hanem te.
2016. febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ezzel az erővel te is lehetsz az kedves első hozzászóló :"D
2016. febr. 14. 16:38
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Ismerd csak be, hogy te vagy az idióta, ez az első lépcső a gyógyulásodhoz vezető úton.
2016. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én elismerem,hogy nem vagyok tökéletes,de néha tényleg úgy vagyok vele,hogy nehéz olyan embert találni akivel jól kijövök.
2016. febr. 14. 17:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Autópályán egy ember felhajt a szembőljövők oldalára, de nem veszi észre a tenyér-táblákat. Megy, megy, bekapcsolja a rádiót és ezt hallja : Útinform. Figyelem kedves közlekedők, egy őrült szembe megy a forgalommal az autópályán. Nyel egyet, majd az orra alatt ennyit dörmög: Egy őrült ? Mindenki, basszus mindenki !
2016. febr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek többsége bizony elég buta, ezt nem csak te érzed így kérdező. Erre lehet mondani, hogy én vagyok a nagyképű, de könyörgöm, látom rajtuk, hogy beszűkültek, hazudoznak, nincsenek tisztába a saját érzéseikkel stb. Csak gondoljatok bele az átlagszínvonalba, mi megy a tévében pl. Mert az kell az embereknek.
2016. febr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudok bele gondolni mi megy a TV-ben. Gondolom reklám, hírek, vetélkedő, buta sorozatok. Nem nézem, maximum ismeretterjesztő vagy természetfilmre kapcsolom be. Havi 4-5 óra tévézés az sok vagy kevés ?
2016. febr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Én azt nem mondanám soknak, de nem is rólad beszéltem :D
2016. febr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nagyot csalódtam a világban, amikor rá kellett jönnöm, hogy a felnőttek jelentős része is mennyire buta. Nem kell messzire menni bizonyítékért, elég az ezotéria topikra gondolni
2016. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az autós példán jót mosolyogtam :D Nem is az,hogy xy buta lenne,mert néhány osztálytársamról tudom,hogy okos,csak amikor ezt a kérdést kiírtam úgy éreztem,hogy tényleg marha nehéz olyan embert találni akivel egy véleményen tudok lenni. :)
2016. febr. 28. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!