Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért jövünk zavarba?

Miért jövünk zavarba?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 21:42
 1/4 anonim válasza:

Nem tudhatom,hogy másik miért, de én..

általában azért, ha egy olyan fiúval találkozom,aki nekem szimpatikus, és mit gondol rólam ? Mit lát bennem ? Hogy barátság vagy szerelem?De ezzel már nem kell foglalkoznom :)

Én akkor is zavarban vagyok, ha egy tanárommal beszélgetek, mert mivel vidéki vagyok, sokszor mondják,hogy a vidékiek így parasztok, így beszélnek úgy beszélnek.. és ahogy beszélgetek én is vele, mit gondolhat rólam..hogy úúhh..megint egy idióta vidéki?

Általában egy beszélgetésben..amúgy tuti,hogy vannak még így..:)

2010. márc. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert számunkra ismeretlen helyzetben kell úgy helytállnunk, hogy fogalmunk sincs róla a többi ember mit gondol rólunk az adott szituációban. Pl első szeretkezés, nem a szextől parázik a nép, hanem a másik ember gondolatától( jól csinálom, nem jól csinálom) vagy felelt közben sem lehet tudni, hogy aki néz minket mit gondol közben rólunk. stb

Stresszhelyzet és a szervezet ennek megfelelően reagál( ami bizony néha viccesen nyilvánul meg)

Szóval (szerintem) alapszabály, hogy egy embernek kell csak megfelelni még pedig saját magunk értékítéletének/véleményének, a többi ember véleményére nem szabad adni túlzott mértékben, mert abba belehülyülés lesz.

2010. márc. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
abba--abból.
2010. márc. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
attól is, hogy egy helyzetben valaki a rejtett gondolataimat, vágyaimat, a lefojtott emlékeimet célozza meg akár akaratlanul is
2010. márc. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!