Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Írnál olyan idézetet, ami a...

Írnál olyan idézetet, ami a barátságról szól, és gyönyörű? Max 2 soros kéne, képcímnek.

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

A barát olyan valaki, aki ismeri a szívedben rejlő dallamot, és vissza tudja neked énekelni azt, ha te már elfelejtetted.


Ha minden egyes alkalommal, mikor megnevettettél, lehoztam volna egy csillagot, akkor most az egész égbolt a tenyeremben lenne.


Barát az, aki egy rettenetes napból is tökéleteset tud varázsolni.



Ne sétálj előttem, hisz nem foglak követni téged.

Ne sétálj mögöttem, én nem foglak vezetni.

Csak sétálj mellettem ,hisz te a barátom vagy!


Az igaz barátok akkor is melletted lesznek, ha az egész világ ellened fordul.


A jó barát garantálja, hogy kihoz a börtönből, de az igaz barát ott fog ülni melletted .

2010. márc. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

+ még:

Visszaemlékszünk azokra az időkre, amit együtt töltöttünk, és változhat az életünk, jöhet bármi, mi mindig barátok maradunk, örökké .


A barátság olyan, mint a gyertyák: van ami gyorsan kialszik, egyetlen kis széllökéstől; van olyan, ami egy darabig ég, de aztán a lángja elillan.. és van, ami örökké tart, és megvilágít mindent.


Egy jó barát azt mondja: "ha valaha is szükséged lesz valamire, én itt leszek", de egy igazi barát ennyit mond: "soha nem lesz szükséged semmire, hiszen én itt vagyok neked".


Igaz barátság, mikor egymás melllett ültök néma csendben, és úgy érzitek, ez volt az egyik legjobb beszélgetésetek.


Azok a legjobb barátaid, akik mindent tudnak rólad, és mégis szeretnek..

2010. márc. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ilyen az igazi barát: Ha sírsz, veled sírok. Ha bosszankodsz, veled bosszankodom. Ha nevetsz veled nevetek. Ha kiesel az ablakon....én nevetek tovább.


Az igazi barát segít a költözésnél, vigyáz pár órát a gyermekeidre, megvígasztal ha bánatos vagy, és segít elásni a hullát a hátsó kertbe.

2010. márc. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez a kedvencem,szerintem szép:A barátaimat nem a tökéletességükért szeretem,hanem a történetért,amit velem együtt éltek meg.
2010. márc. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

jujj:D ezek nagyon tetszettek!!!!



esetleg mappacímnek is tudnátok vmit írni?

2010. márc. 31. 18:46
 6/10 anonim ***** válasza:
rengeteg ilyet tudok....de van egy nagyon jó oldal: www.c i t a t u m . h u (azért írtam így, hogy ne tűnjön reklámnak, vagy minek...) itt rengeteg mindent találsz, nem csak ezekben a témákban pl.: álom, bölcsesség, szerelem, rengeteg minden
2010. márc. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Két hang, ez az élet minimuma.
2010. márc. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
van barát,aki ragaszkodóbb a testvérnél/péld.18,24/
2010. ápr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hat ez hullajo! Segit elasni a hullat a hatsokertbe...

Kar hogy nincs kertünk. :))))

2010. máj. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Panna99 válasza:

két hajó úszik az élet tengerén az egyikben te ülsz a másikban én. A két hajó egymástól elszakad de a mi barátságunk örökre megmarad!


szeretettel:______(aláírás)_________

2011. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!