Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a barátság...

Mit gondoltok erről a barátságról?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm(18) aki nagyon figyelmes, kedves, aranyos, segít mindenben nekem, a legjobbat akarja mindig, felvidít ha szomorú vagyok, vagy épp együttérez, hülyéskedik, ha kell komoly, ha valami bajom van azonnal segít stb.. Nem tudok rá rosszat mondani. Akármilyen kérésem van azonnal megpróbál segíteni. Nagyon együtt érző, ha valaki megbánt arra nagyon haragszik. A páromat sajnos utálja mert nagyon sokat bánt engem lelkileg és ezért a barátnőm gyűlöli. Szerintem bármit megtenne értem. Ilyen barátnőm még sosem volt. Én 23 éves vagyok, de ez az 5 év szinte semminek tűnik köztünk. Én is mindent megtennék érte, viszont még is úgy érzem hogy mégsem teszek érte eleget. Szeretjük egymást nagyon. Számomra egy kicsit furcsa még ez a barátság mert eddig nem tapasztaltam ilyet. Sosem volt olyan igazi barátom. De úgy érzem hogy ő teljes mértékben az. Szerintetek is?
2011. aug. 15. 00:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Te leszbikus vagy.
2011. aug. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Ajsa válasza:
tud örülni az örömödnek? ha pl elmondod hogy a párod vett neked egy szép virágot fujjol vagy legalább megpróbál örülni. Nem mindig a bajban ismerszik meg a jóbarát. És ő is megosztja veled a bajait? mert ha nem akkor nem igazi barát. :S De remélem tényleg van egy igaz barátod ritka kincs az olyan.
2011. aug. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 cherry. válasza:
Azt, hogy ez egy nagyon szép barátság, és bárcsak nekem is lennének ilyen barátaim. :-)
2011. aug. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Olvastam egy hasonló történetet, amiben kiderült, hogy a nő leszbikus...
2011. aug. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1. válaszló: nem hinném :)

2. Igen abszolút örül mindennek aminek én is. Legyen az akár mi, a legkisebb dolgoktól a legnagyobbakig. Ha a páromról beszélek neki hogy most épp milyen jó tette volt akkor együtt mosolygunk rajta hogy hú na ez tényleg szép volt tőle.

Ő is elmondja általában ha van baja, de egy kicsit zárkózottabb, nehezen nyílik meg. De ha belegondolok sokkal többet panaszkodok én mint ő. Ő inkább olyan hogy velem törődik a saját problémája olyankor mellékes.

2011. aug. 15. 01:09
 6/13 anonim ***** válasza:

Hányszor éreztem ugyanezt... Hányszor tudtam volna ugyanilyen sorokat írni 'igaz' barátokról... Egy idő után mindenki átvert. mindenki. 8 évi legjobb barátság egyik napról a másikra változott háborúvá.

Az emberek naivak...

2011. aug. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Már megint a leszbikus szöveg. Párkapcsolatban élek már 5 éve egy férfivel. Szeretem őt, igaz hogy nem kéne de ez más téma :) Szóval nem hinném hogy leszbikus lennék :)

3. válaszoló: én is így gondolom

2011. aug. 15. 01:12
 8/13 A kérdező kommentje:

5.v:

Sajnálom hogy ez történt veled. Szomorú hogy 8 évnyi barátságnak így kellett vége szakadnia. Nagyon remélem hogy velünk nem ez fog történni. El sem tudnék képzelni háborúskodást kettőnk között.

2011. aug. 15. 01:16
 9/13 cherry. válasza:
Én is megjártam a nagy "barátokkal", előbb-utóbb mindenki átvert és magamra hagyott.. Egyébként legelőször nekem is ez volt a véleményem, mint az 1. válaszolónak, csak én a barátnődet gondoltam leszbikusnak. :-)) Neki van párja?
2011. aug. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy igaz barátod van!


Én se vagyok valami optimista, de ebben még én se vagyok képes a rosszat meglátni xD


szerintem tarts ki mellette, ne engedd, hogy eltávolodjatok, ápoljátok a kapcsolatotokat, hogy minél tovább tartson! :)


örülök, hogyha nekem nem is, legalább másoknak van igazi barátjuk :D

legyél hálás ;)

2011. aug. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!