Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Olyanba szerettem bele aki...

Olyanba szerettem bele aki nem létezik. Szerintetek mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
A pasik állandóan csak kihasználtak eddig, vagy nem sikerült.. most meg olyanba keresem az igazi férfit aki nem is létezik! De mindig amikor mélyebben átgondolom, mindig sírvafakadok hogy nem létezik, és nem is fog...
2010. márc. 31. 20:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%

b*sszál a pasikra...majd jön az igazi,vagy nem.

Aki f*sz azértnem érdemes sírni:D

2010. márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igazad is van :D köszi a választ :D
2010. márc. 31. 20:59
 3/27 anonim ***** válasza:
77%

Egyébként ha még érdekel elmagyarázom, hgy szerintem miért.

Szóval minden ember nagyjából el tud képzelni egy ideális társat maga mellé. Pláne, ha túl vagy jópár sikertelen kapcsolaton, és pontosan tudod, hogy mi kell(ene) neked. Csakhogy az életben nem úgy működnek a dolgok, hogy hopp, megálmodom az ideális pasit, és itt terem. Mert nem. És hiába is el tudsz képzelni egy olyat, aki tökéletes, olyat sohasem fogsz találni. Mindig lesznek idegesítő tulajdonságok, meg stb. De ha csak ezeket látod meg, akkor nem leszel boldog.

És aztán meg ezt a tökéletes, elképzelt pasit szeretnéd belelátni mindenkibe, és persze csalódsz, amikor kiderül, hogy az a pasi nem si olyan, csak te képzelted bele.

Így hát csináld azt, hogy ne akarj senkit. Ne akarj pasit, ne foglalkozz vele. Foglalkozz az emberekkel, próbáld megismerni az igazi jellemüket. És majd lesz valaki, akibe beleszeretsz, és nem fog érdekelni a tökéletes, mert inkább fog kelleni ez a tökéletlen valaki, mint bármi más. Addig pedig élvezd az életed :)

2010. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Jajj köszönöm ezt a hosszú értelmes választ! Nagyon ari vagy. köszönöm :)
2010. márc. 31. 21:18
 5/27 anonim ***** válasza:
77%

Am első vagyok, 2.vállaszoló szépen leírta, igen:D

Én ugyvagyok h van sok típus, ami bejön, de még nem volt dolgom velük,másba meg én nem bírok beleszeretni, mert a többiektöl undorodom irányithatatlanul...:D

Ugyh nekem ez jutott nemtudom ez hogy jó,de bele kell törődnöm XD:D

2010. márc. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Eddig én is sok mindenbe törődtem bele xd de mostmár rájöttem ha beletörődök, olyan sz-r lesz az életem hogy csak na.... Szóval törődj abba amit mondtam:D
2010. márc. 31. 21:52
 7/27 anonim ***** válasza:

nah ! én vagyok a nemlétező álompasid :)

25 /f

lehozzam neked a csillagokat az égről?

2010. ápr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Ha annyira magasat tudsz ugrani, akkor igen:D
2010. ápr. 1. 15:39
 9/27 anonim ***** válasza:

tudod mit??!!

Ugorjunk együtt! :D

2010. ápr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Ugorjunk! aztán pedig essünk le együtt a mélybe :D
2010. ápr. 1. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!