Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sose tudtam, hogy mi akarok...

Sose tudtam, hogy mi akarok lenni? Hogyan lehet rájönni?

Figyelt kérdés
Sose tudtam, viszont már nagyon frusztrál. Anyám a mai napig sem tudja, hogy mi akart lenni lassan 46 évesen. Én az a tipikus ember vagyok aki ha valamit meglát, akkor olyan akar lenni. Így ment ez egy évvel később is. Először fogorvos akartam lenni, mert megtetszett egy időre. Néztem a felvi.hu oldalán azt a fogorvosit,de akkora már elment a kedvem tőle. Kiskorom óta valami orvos féleség akartam lenni. Ugye én se voltam tökéletes, mint mások külsőre öröklődés szempontjából. Meg a családomból is páran keservesen haltak meg. Valahogy emiatt is. Az is felvi.hu áldozata lett, hogy mekkora tudás kell oda. Aztán most jött a gyógyszerészeti és a vegyész dolog. Szeretem a kémiát, mert abban ha jó vagy,akkor elismernek és az nekem fontos tényező volt. Persze szeretek alkotni valami nagyot. Ezért a csillagászat mint hobbiból már tudok azért egy kettőt. A fizika,meg a biosz sem rossz. Rossz tanulónak sem mondom magam ebben a középiskolában (4.35 volt a mostani félévim) Szeretek valami újat felfedezni. Tudom fura, de ez van. Nagy a kockázat, ha ilyen állásokról beszélünk. Meg ha nem remekelek az egyetemen vagy főiskolán, akkor komoly pénzügyi dolgokba is fordulhat az egész. Ha van valami tippelek, akkor kérlek válaszoljatok. A helyesírási hibáért, meg bocsi,ha van. Azért nyelvtan meg irodalom nem volt nagyon a kedvencem. 15f

2016. márc. 5. 15:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon szerencsés az, aki tizenévesen már konkrétan tudja, mit akar kezdeni majd az életével. Legtöbbünk nincs így, én 20 éves vagyok és egyetemet, szakot is úgy választottam, hogy ez talán menne, tudok is valamit kezdeni vele (japán), de különösebben nem érdekelt. Két tesóm mérnöki szakot végzett, őket se érdekelte, de valahova menniük kellett. Veled is az lesz valószínűleg, hogy jelentkezel valahova, ami valamelyest szimpatikus, megpróbálod, és ha nagyon nem megy, váltasz. A bizonytalanságra nincs kézzel fogható gyógyír.
2016. márc. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!