Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor fogok végre rájönni,...

Mikor fogok végre rájönni, hogy mit akarok csinálni? L/20

Figyelt kérdés
Érettségi után elmentem egy 2 éves okj-ra, 1 hónapja végeztem. Ez a szakma nem érdekelt igazán és azóta se jöttem rá, hogy mi érdekelne igazán. Azt se tudom, hogy tanuljak e még valamit vagy inkább dolgozzak, olyan reménytelennek látom az egész jövőmet így.

2014. júl. 28. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt,én is csak 21 évesen jöttem rá nagyjából,hogy mit szeretnék csinálni.Ezt csak te tudhatod,hogy mi az ami érdekel,és amivel szívesen foglalkoznál.Ha kitanulsz esetleg valami szakmát,és utána elmész dolgozni,akkor leghet,hogy később akár elvégezhetsz valami egytemet is,ha gondolod.Vagy nyelvvizsgát letehesz,stb..
2014. júl. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

amikor éhezni fogsz, és szakmák keresetét nézed, rájössz, mit kellett volna választanod.

ha még most utánanézel, és jól választasz, nem lesz gondod. ha ez egybeesik az érdeklődésedel, akkor szerencsés vagy, de enm arra kell építeni.

visoznt a vezető szakmák főképp "fiúsak".


ha szerncsés vagy, kifog egy gazdag férfi, aki majd eltart.

2014. júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én közel 27 évesen se tudom mit akarok... Szóval te jobb helyzetben vagy.
2014. júl. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az életcél keresésében Viktor E. Frankl könyvei segíthetnek. ...mégis mondj igent az életre c. könyvét ajánlom elsőnek.
2014. júl. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!