Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem akarok felnőni, unalmasan...

Nem akarok felnőni, unalmasan élni, mit csináljak? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
18/f vagyok,most kéne pályat váasztananom, de semmi az égvilágon nem fogott meg. Tudi kell rólam hogy lusta vagyok mint a bűn. Nem akaron senki lenni,semmit nem akarok csinálni, sőt létezni sem, nem látom értelmét. Menjek egyetemre, hogy kitanuljak 3 év alatt valamit, hogy aztán egész életembe dolgozzak, családalapítás meg stb.. semmi értelmét nem látom. Nem vagyok a legjobb tanuló de a legrosszabb se, nagyon demotivált vagyok mindennel kapcsolatba, semmi elképzelésem semmiről. Sok barátom volt, csak amint nekik barátnőjük lett egyszercsak lesz*rt engem mindegyik. Mostanába hétvégente néha elmegyek valami szórakozóhelyre ismerőseimmel, de megöl az unalom ott is meg itthon is. (Pedig nem lászik rajtam, mintha 2 külön ember lennék) Minig ezen agyalok hogy miért születtem a földre... itt az érettségi, még egy egyetemet se jelöltem meg. Végső elkeseredésemben írok ide, szerintetek mégis mit csináljak az életemmel??
2016. febr. 25. 20:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Néha úgy éezem hogy csak a lottó 5-ös tud rajtam segíteni..
2016. febr. 25. 21:16
 2/5 anonim válasza:
73%
olvasd el szabó péter könyveit valamint nézzél motivációs videókat !! meg kell találnod a szenvedélyedet az életben a céljaidat álmaidat és azokért kell élni valamint harcolni még akkor is ha az az álom lehetetlennek tűnik ha hiszel benne és küzdesz érte bármire képes vagy higgy nekem én is 18 vagyok 17 évesen még olyan voltam mint te
2016. febr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
42
2016. febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam tavaly 18 évesen.

Ha nem jelöltél meg most egyetemet, akkor már ki is futtotál az időből. Majd jövőre felvételizel valahova gondolom.

Szabadidőben sokat játszol gépen? Ha igen, lehet amiatt lettél ilyen.

2016. febr. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Annyira meg tudlak érteni , ugyan olyanok vagyunk :D tény , hogy én fiatalabb , de már most utálom azt ahova / amibe születtem . Én sem akarok anélkül meghalni , hogy valamivel előrébb lennék . Nincs célom , álmom , munka amit szívesen csinálnék
2016. márc. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!