Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok barátkozni?...

Miért nem tudok barátkozni? Hogy változhatnék meg?

Figyelt kérdés

16 leszek nyáron/f


egyszerűen nem tudok barátkozni. kiközösítettnek érzem magam, mivel ha osztálytársaim szerveznek valami programot sulin kívül engem nem hívnak. év elején próbáltam azt, hogy mindíg utánuk megyek, hátha többet tudunk beszélgetni, de így csak megutáltak, ezután kibékültünk. már nem utálnak, szeretnek is, de nem vagyunk barátok. nem tudom mit tegyek, hogy ne érezzem magam egyedül, mert az iskolából nem szeretnék elmenni, csak barátokat kéne találnom.

nagyon zavar, hogy szünetbe ha nem ülök oda a "dumáldába" akkor kb le se szarnak, a másik ami nagyon zavar, hogy nem tudom mit csináljak. divatosan öltözködöm, nagyon ritkán veszem fel egymás után ugyanazt a ruhát, használok parfümöt szóval még büdös sem vagyok (és persze fürdök is, minden nap..) egyszóval a külsőmre nem lehet panaszuk. nem vagyok bunkó sem, csak csendes..


ami még nagyon zavar, hogy ez az ismerkedés probléma kihat a "szerelmi életemre" is, ami persze nincs, mivel nem tudom hogy jöhetnék össze azzal a lánnyal aki nekem bejön.


2010. ápr. 1. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
ugyanez a problémám =S Legalább nem vagy egyedül ezzel. 14/L
2010. ápr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legyél egy kicsit határozottabb! Ha az osztályban nem is, a suliban biztos találsz valakit, akihez tudsz közeledni! Próbálkozz!! 14/F
2010. ápr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia! Mintha én írtam volna ezt a kérdést..csak én lány vagyok. de ha rájöttél a megoldásra, szólj nekem is. 15/L
2010. ápr. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Legyél magabiztos,és határozottabb. Sajnos ilyenek a fiatalok az iskolában,ha az elején nem mutattál valamit,hogy mekkora nagy szád van,vagy csak egyszerűen csendesebb vagy a többieknél,akkor már nem is érdekled őket.

Fogd fel úgy,hogy nem érdemelnek meg.Ha az elején is így viszonyultak hozzád(Pl: nem hívnak sehova),akkor nem hiszem,hogy jó barátokra találnál köztük. Próbálj meg más forrásból barátokat keresni!

Persze mint az elején mondtam,a titka az,hogy magabiztosabb legyél,szerintem ha elkezdesz valamilyen sportot,akár küzdősportot,és eredményeket érsz el benne,az sokat dobhat a magabiztosságodon.

A lányokkal meg úgy van,hogy minél többel ismerkedsz meg,barátkozol,randizol,vagy akárhogy kommunikálsz,egyre magabiztosabb leszel,és a végén már simán menni fog.

Remélem érthetően írtam le mindet!

Sok sikert!

2010. ápr. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Oh...:/ ez nehéz helyzet. én szivesen barátkozok ijen emberekkel :)) ennyivel tudok segíteni. rengeteg embert ismerek akiknek nincs barátjuk, én próbálkozok náluk, báratkozok velük, nekem ez nagyon könnyen megy- de tudom mijen az is amikor nincsenek barátok. Lehet hogy később könnyebben fog menni. nem tudom, igazából nem ismerlek,

De én szivesen beszélgetek, barátkozok olyanokkal akik nem tudnak. így olyan mintha segítenék ezzel nekik.

Írj egy privát levelet vagy vegyél fel msnre ha szeretnél barátkozni ;)

Sok sikert!

2010. júl. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Velem is pont ez van.. 14/L
2015. aug. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

elöbb önmagunkat kell megismerni, ebben egy pszihologus vagy coach lehet a segítségedre.

Ma Mo.-n egyszerűen lenézik az embert ha mentális segítségre szorul.

Te/Ti ne vegyétek figyelembe ezeket a rossz és korlátozó gondolatokat. :)

2018. okt. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!