Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem lenne egyszerűbb ha egyik...

Nem lenne egyszerűbb ha egyik napról a másikra csakúgy felrobbanna a Föld?

Figyelt kérdés
Mert kérdem én:minek élünk,ha úgyis meghalunk?Viszont élni nincs értelme,öngyilkosságnak nincs értelme,a legjobb megoldás az lenne,ha felrobban az egész Föld!Bár lehet hogy piszokság a részemről ez a gondolat.
2009. jún. 26. 12:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Öm. De. De nem azokért az okokért, amiket leírtál. Hanem, mert az emberek ismát gonosszá váltak. :) Magyarul, nem ártana egy "tisztitótűz", talán az új faj normálisabb lenne. Elnézést, hogy ilyeneket mondok, de elég megnézni egy híradót. :(
2009. jún. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

En nem akarok meghalni, meg fel kell nevelnem a gyerekem es meg szeretnem latni az unokaim is :))

Nem volna jo, ha felrobbana.

Ne legyenek ilyen gyilkos gondolataid, kerlek!

2009. jún. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

"minek élünk,ha úgyis meghalunk?"


Istenem, ezen az alapon: "Minek eszünk, ha utána úgyis újra éhesek leszünk?"

Számomra kb azonos szinten van a 2 kérdés. :D

De most komolyan...

2009. jún. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Ha kell tudok adni végtelen megatonnás szuper atombombát,attol biztosan ferobban a föld meg a naprendszer.
2009. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%

Én nem bánnám, sőt ha tehetnék érte valamit meg is tenném.

Az életnek nincs értelme. Lehetne ugyan, de ahhoz nagy változás kéne, ami sosem fog bekövetkezni. Az egész nagy forgatókönyvet rosszul írták meg.

2009. jún. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Minek élünk ha úgyis meghalunk? Te jó ég!!! :D

Hát én szeretek élni, boldog vagyok, és egyenlőre nem akarok hogy felrobbanjon.

2009. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
13:14-nek üzenem:Enni se kéne,az is ennek a gusztustalan életnek a része!
2009. jún. 26. 17:59
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Tudom mit érzel,rám is sokszor rámtör ez a "világvége" hangulat.De most komolyan.Itt élünk ezen a kib.aszott Földön és kitaláltunk mindenféle hülye szabályokat meg tárgyakat magunknak plTv hogy szórakoztassuk magunkat,miközben midnen másodperccel öregebbek leszünk.Szinte alig emlékszek valamire az életemből olyan gyorsan eltelik és akkor mire jó ez?kb 30 évig fiatal az ember ebből az első 10-nél tulképpen nincs is magánál.Ha 200 évig élnénk akkor azt mondanám:OKé!Nem mindegy hogy az a 200 év hogyan telik el.De ííígy!Mostmár kezdek rájönni az élet értelmére:egyszerűen csak élvezni kell!Az apró dolgokat(is)mint pl evés.Ha meghalsz utána nem biztos hogy többé a szádba veheted a kedvenc csokidat,vagy nem biztos hogy tombolhatsz a kedvenc együttesed számára.Szerintem élj a pillanatnak,ne gondoljkodj előre,és akkor az egész életet nem úgy fogod fel h"jaj,mingyárt megöregszek ésmeghalok,tök hülyeség élni"hanem úgy hogy "ez de jó volt,az de jó volt,honlap is jó lesz".
2009. jún. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nahát...utolsó hozzászóló egészen felvidítottál!Köszi:)igazad van!
2009. jún. 26. 18:46
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
bocsika, de én igenis bánnám, úgyhogy mielőtt bárki is magánakcióba kezdene a Föld megsemmísítésének céljából, az most szóljon, és akkor még idpben átköltözöm a Holdra :)
2009. jún. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!