Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen tipusu orrom lehet?...

Milyen tipusu orrom lehet? Nagyon gaz? Lany vagyok

Figyelt kérdés

Eleg nagy az orrom,oroklodes vegett,viszont nem tudom melyik tipusba tenni.mivel nem ez a nagy krumpli orr,hanem hegyes,keskeny,viszont oldalnezetbol jobb oldalt szep kis pisze formaja van,masik oldalon meg latszik hogy gorbe,raadasul a balfelso reszen kiall egy csont(vagy porc inkabb) ilyen kis formaba,ami nagyon elrontja az osszhatast,es nem tudom miert van ez (nincs orrsovenyferdulesem)

Ez milyen orr lehet? Egyik oldalt szep egyenes,masik oldalt meg. Teljesen undorito,nem illik az arcomhoz,mivel kiall az a csontika..

Plasztikai mutet kell ehhez,hogy eltavoltitsak azt a kis reszt? Miert ilyen,hogy nezhet ki igy egy orr? Es nagyon gaz egy lanynak? Amugy nem tartanak csunyanak,de engem nagyon zavar,irigylem azokat a lanyokat akiknek szep orruk van ,nekem meg mindig mas,akarmilyen szemszogbol nezzuk :(



2016. márc. 13. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ember legyen a talpán, aki ezt kép nélkül megmondja!

Küldj egy képet esetleg privátban. 40/N

2016. márc. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad, akár az én orrom is lehetne. Veled ellentétben azonban nekem tetszik a saját orrom. Ez az enyém, ilyen és kész. Akinek nem tetszik, ne nézze!
2016. márc. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igazábol elölnézetből nem látszik h csúnya,ezzel nincs is bajom,csak aaa ha pillanatkép készül rólam,vagy vmi ahol félig oldalasan vagyok,egyszerűen úgy nézek ki mint egy szörnyeteg, ilyen torz fejjel:(
2016. márc. 14. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Küldj képet vagy bekapom az orrod:)
2016. márc. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát akkor álj mindenkivel szemben;)
2016. márc. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!