Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » MIért van az, hogy csak a...

MIért van az, hogy csak a horror, ilyesztő dolgokat szeretem? PL : filmek, sorozatok, történetek, könyvek.

Figyelt kérdés
2016. márc. 20. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert ez érdekel téged.

Majd ha idősebb leszel talán kitágul az érdeklődési köröd, és más műfajokba is belekóstolsz.

2016. márc. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen vagy? Én is azokat a filmeket stb szeretem.Én nem szeretem az állatokat, de nem vagyok állatkínzó vagy ilyesmi. Az embereket se szeretem túlságosan....idegesítenek. Ráadásul sokszor csalódtam olyan emberekben akikben megbíztam. Van bennem egy kis gyűlölet.
2016. márc. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ÉN olyan elvonulok a világtól és filmekbe menekülö tipus vagyok :D szinte az összes horrort láttam már :D mondjuk én az állatokat,virágokat mindent szeretek,kivéve az embert...

mert az ember a legkapzsibb legőnzőbb lény,akinek sose elég semmi amije van,és csak pusztitsa a fajtáját és az élőhelyét... pont mint egy virus...

2016. márc. 24. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!