Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen gyakran álmodsz?

Milyen gyakran álmodsz?

Figyelt kérdés

Úgy értem éjszaka. Szóval nem az ébren álmodó-ábrándozós álomra gondolok :)

Nekem voltak olyan időszakaim, amikor sose álmodtam, ilyen álomtalan éjszakáim voltak. De én jobban szeretem ha álmodok:) Igaz néha irtó rossz felkelni egy-egy valósnak tűnő álomból:( De mégis:D


2010. ápr. 3. 19:07
 1/8 anonim válasza:
Ez nálam érdekes dolog. Ha csak 4-5 órát alszom akkor nem álmodom. De ha sikerül 8-12 olykor 16 órát aludnom akkor általában bejön a 3D. Viszont ha este bezabálok (azért írom a zabálást mert az az evés felett van) akkor rendszerint a 4-5 órás alváskor is megjelennek álmok. Ilyenkor viszont baromságokat, olykor - olykor rémálmokat vetít az agyam.
2010. ápr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem szeretek álmodni, mert ha nagyon ritkán álmodok, akkor általában rosszakat.

És legtöbbször akkor álmodok, amikor nagyon sokat eszem este.

2010. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az ember minden nap álmodik, csak nem emlékszik rá egyáltalán. Én azt hallottam, hogy egy éjszaka 5x álmodunk, de abból csak 1-2-re vagy egyikre se emlékszünk.

Én majdnem minden nap álmodom és szerencsére nem rosszakat. Rosszakat csak néha-néha. :)

2010. ápr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
így van az emberek mindennap álmodnak csk nem emlékszünk rá....és legtöbször amit álmodunk meg szokott velünk történni...nem pont úgy ahogy megálmodjuk..de a lényeg ugyanaz benne...velem például volt olyan h éjjel vmt álmodtam és emlékeztem ráá...persze napközben nem jutott eszembe meg nem is gondoltam rá....de amikor megtörtén az a dolog amit álmodtam...akkor nagyon furcsán éreztem magamat.....tudtam h ez már velem egyszer megtörtént....:)))
2010. ápr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én nagyon ritkán emlékszem rá, h mit álmodom. Szerintem egy kezemen meg tudnám számolni h egy év alatt hány álmomra emlékszem:)Van köztük jó is, rossz is.. de azért nem bánnám, ha többre emlékeznék.
2010. ápr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én nagyon ritkán álmodok..vagy csak nem emlékszek rá..havonta kb 3 szor.
2010. ápr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2010. ápr. 6. 17:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Huu én minden nap álmodok szinte csak nem mindig emlékszem rá sajnos...De azt viszont szeretem hogy sokszor arról álmodok leginkább akibe nagyon szerelmes vagyok...Igaz sajnos csak az álmokba vannak vele kapcsolatba jó kis dolgok élőbe meg nem igazán mert sajnos reménytelen...Néha rosszul esik amit álmodok legalábbis reggel úgy kelek fel hogy jahj de jó lenne meg ez meg az aztán depis vagyok egész nap...akkor még a suliba is látom Őt...jahj...
2010. ápr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!