Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi van velem? Sürgős választ...

Mi van velem? Sürgős választ pls ><

Figyelt kérdés
Az lenne a lényeg,hogy szinte mindenkit képes vagyok megölelni a környezetben,de van egy ember,aki a legjobb barátom,megbízok benne meg minden,de őt mégse merem.Ha a közelében vagyok,szorongok,mégis jól érzem magam,kivirulok.Nem tudom mitől van ez,még nem éreztem ilyet...Mi van velem?
2010. ápr. 3. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Ezt még az én kis érzelmi analfabéta lelkem is érti. Vonzódsz hozzá. Mondjuk ha nem az ellenkező nem akkor ij :)
2010. ápr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
kaki.
2010. ápr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
örülj, hogy boldog lehetsz. Kevesen azok igazán. Engemet nem akarsz megölelni? :)
2010. ápr. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Terhes vagy!
2010. ápr. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Hülyeségek.><

Na nem tudom, de én is valahogy így érzek, csak én senkit nem tudok megölelni.Azt hiszem, én ezt úgy értelmezem, hogy ő sokkal fontosabb neked és félsz, hogy mit gondol rólad.Vle nem úgy viselkedsz, mint mással.Mert ő sokkal többet jelent számodra.Nem kelle gyből szerelemre gondolni.><

Én is valahog yígy vagyok a barátnőmmel, de ettől még nem vagyok meleg, istenem!><

Nincs baj, nagyon szerencsés az illető, hog yte vagy a barátja.És hogyhog ynem éreztél eddig ilyet?Vagyis előtte nem ilyen volt a barátságtotok?Ja és te ugye lány vagy?Mert fiútól elég furcsa lenne az ölelkezés.:)

Ha az illető fiú, akkor egyértelmű, hogy kezdesz szerelmes lenni beé.=/:)

Nincs veled semmi baj.-.-:)

2010. ápr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát a legjobb barátnőmet én sem szoktam ölelgetni,meg apukámat sem,anyukámat sem..van a 3. szomszédomba egy ismerősöm,na őt szoktam ölelgetni:$ meg egyszer az egyik tanáromat is megöleltem,mikor ment el az iskolából.Jó az ölelés.A legjobb barátnőmet én azért nem szoktam ölelgetni,mert nem olyan a barátságunk,hogy akkor mi most ölelgessük egymást,meg ilyenek..utálnám,ha őt megkellene ölelni..egyszerűen nem menne..apámmal is így vagyok,soha de soha nem ölelném meg,mert előtte is vannak gátlásaim,és nem túl "gusztusos" ember..xĐ de nem a vérszerinti gyereke vagyok:Đ szóval mindegy:Đ vannak,akiket meg olyan szívesen megölelnék,és mégsem lehet:( jajj:(
2010. ápr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha már kérdezték,és ugye elfelejtettem leírni,én lány vagyok,ő fiú..
2010. ápr. 4. 17:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen fiú barátom... ha vele vagyok minden más. Boldog vagyok, önmagam vagyok.. néha viszont megijedek, hogy vajon ő mit szól ehhez , vagy hogy viszonyul hozzám... egyszerűen Ő más neked, fontos számodra. Egyszerűen csak öleld meg... megéri=)
2010. ápr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!