Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ferjem nem szexel velem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem nem szexel velem. Nincs senkije, nem kivan engem. Mas is el igy? Csak olyanoktol varok valaszt akik hasonlo cipoben jarnak.38eves vagyok van egy fel eves babank, masok altal jo csaj vagyok. Mit tegyek? Szeretjuk egymast!

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 11:21
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Elképzelhető,hogy merevedési problémája van és ezt szeretné titkolni.
2011. szept. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
37%
van valakije
2011. szept. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
én csak 25 vagyok de ha eddig szexelt veled akkor sok oka lehet, de ha tényleg nincs senkije és tutira nincs merevedési gondja én hallottam oylat hogy gyerekszülés után a pasik már nem a nöt látják ,hanem az anyát. és igy teljesen másképp néznek rájuk. na meg nem lehet hogy a baba miatt elég nyuzott vagy? ez az idöszak elég macerás a gyerekkel.vagy nem lehet hogy ö is nagyon fáradt mivel nem tud aludni a baba miatt,föleg ha ö is kiveszi a részét a szülöi feladatokbol? le kéne ülnötök megbeszélni.
2011. szept. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Vagy van valakije, vagy a szülés óta undorodik a testedtől... Csúnyán hangzik, de kimutatott tény, hogy ez nagyon sok kapcsolatban előfordul a gyerek születése után... Lehet, hogy pár hónap múlva újra jó lesz minden, vagy lehet, hogy inkább beszerez egy szeretőt.
2011. szept. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
12%
Gondolom elhíztál, mint egy diszó, vagy csak félrekúr.
2011. szept. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
25%
+n
2011. szept. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

pont a napokban volt egy kérdés - a férj bent volt a szülésnél, és azóta minden szexnél beugrik neki a kép, ahogy a gyerek bújik ki és egyből annyi az izgalomnak és inkább nem is kezdeményezi az együttlétet

nem lehet nálatok is hasonló?

2011. szept. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos. És elkövettem az elején azt a hibát, hogy ráhagytam, és adtam neki időt, hogy megszokja az új helyzetet, a változásokat a testemen... Túl türelmes voltam. az eredmény pedig, hogy 2009 óta nem nyúlt hozzám. 36 éves vagyok, testileg jobb formában, mint a terhességem előtt, érdeklődők lennének, csak a férjemnek nem kellek.


Őszintén remélem, hogy Te nem jársz így.

2011. szept. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Nem beteg,nincs senkije!Gondoljatok ha pacekba mondja hogy szexualisan nem kivanlak,nem mondana meg hogy van valakije?!Meg egy ilyen oszinte emberrel nem talalkoztam.Bar a gyerek elott sem volt lepedoakrobata,es mar akkor is tudtam hogy hogy vonzodik-nem-irantam.Csak gondoltam ez velem nem tortenhet meg es majd valtozik.
2011. szept. 30. 11:42
 10/41 A kérdező kommentje:

Kedves 11.32-es:)Szules utan 2kg maradt rajtam es igy is 60kg vagyok!Es mint irtam,nem minden ferj kur-ahogy Te fogalmaztal-felre:)

Es ha elolvastad volna a kerdesem,kertem hogy csak olyanok irjanak,akik tapasztaltak hasonlot!Szoval a Te ferjed felre kur,es kover vagy mint egy diszno!Szep napot Neked:)

2011. szept. 30. 11:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!