Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác. Nagyon régóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác. Nagyon régóta jóban vagyunk. Mindig felhív és úgy érzem törődik velem. Nem sok választ el minket attól hogy járjunk, csak azt szeretném ha ő lépne nem én. Kezdem már unni hogy mindig én lépek tovább. Többi lent?

Figyelt kérdés
De amikor úgy hív fel miután vége az óráinak és beszélgetünk egy csaj mindig azt mondja neki hogy ˝tedd már le˝ meg mikor elköszönök tőle hallom hogy a hang egy ilyen k*rvásabban visszaköszön hogy ˝szijaaa˝.Nem tudom hogy megbizhatok-e még a srácban,szerintetek ez csak alaptalan féltékenység vagy tényleg van okom rá?.Szerintetek?
2011. okt. 21. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
hát igen ez az amit hát pontosan nem is értem remélem tudtam SEGÍTENI
2011. okt. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van rá okod. Sosem fogom megérteni miért a qrvák kellenek... :(


20/l

2011. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Don Kartács válasza:

Mert a férfiakat az a bizonyos testrész vezérel és nem az esze. De ne féljetek ha már meg van a "kúrva" akkor már fog sírni nálatok hogy csak egy esélyt ezt az utolsót. És addig sír még meg törtök és kezdődik minden előröl.

2011. okt. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek.:)
2011. okt. 29. 10:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Don Kartács válasza kicsit egyszerű és butácska, de sebaj. A legtöbb férfi tud érezni és nem csak a farka vezérli... Elég már ebből a barom dumából. :)

Amúgy lehet, hogy a csaj a telefon másik végén egyik bizalmas lánybarátja, aki veled kapcsolatban ellátja tanácsokkal. Ezt nem lehet tudni. Amíg nem csalódsz benne, addig ne feltételezd már a legrosszabbat. :)

2011. nov. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!