Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez normális így? Ezért csalódo...

Ez normális így? Ezért csalódottnak lenni?

Figyelt kérdés
Nem hinném, h maximalista lennék vagy hasonló, de volt egy latinvizsgám ahol 50 pont volt a max, és szorgalmiból lehetett szerezni még 4et, és én szomorú vagyok, mert csak 52,5 pontom lett... Pedig előtte még abban reménykedtem, h egyáltalán ötös legyen.ez normális? Valhol mélyen persze örülök is...
2010. ápr. 4. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha ilyen okos lennék
2010. ápr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1,5 pont miatt ne legyél már oda.:)
2010. ápr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Normálisnak normális,persze..a maximalisták márcsak ilyenek.Mindig a maximumot akarják kihozni magukból,és egyszercsak elmegy az életkedvük,ha nem szereznek meg mindent,amit akarnak..mert ők is ütközhetnek akadályba,így te is.Szerintem ne legyél csalódott,csak örülj,és próbáld elfelejteni a szorgalmit(hogy még lehetett volna jobb is)..okos vagy te,meg ügyes is,akkor miért akarsz még többet?:S van,aki idáig sem jut el,ahova te,és mégsem csalódott..lehet,hogy valakinek a 3as meg a 4es is álom,hogy elérje egy latin vizsgán..
2010. ápr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!