Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha egyszer azt mondta egy se....

Ha egyszer azt mondta egy se. Ggfej csávó egy buliban hogy csúnya vagyok, akkor az összes többi amelyik azt mondja h nem, kamuzik? :D

Figyelt kérdés
2016. ápr. 13. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet a fenekedről és megmondjuk!
2016. ápr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem tudom milyen választ vársz erre az értelmetlen kérdésre.
2016. ápr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem!

Az összes többi akivel beszéltél, azok nem se. Ggfejek és nem voltak részegek!

2016. ápr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:DDDDDDDD én se tudom csak unatkoztam:D mint mindenki ezen az oldalon szerintem :D
2016. ápr. 13. 22:52
 5/7 anonim ***** válasza:
ez relatív, a szemét csávónak nem tetszettél, akik meg azt mondták, hogy szép vagy azoknak tetszel :D
2016. ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd.
2016. ápr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
te hogy látod magad? rám is mondta már ember hogy csúnya vagyok, pedig nem is vagyok csúnya:D általában tetszem az embereknek mert jófej vagyok, jól öltözök és szimpatikus az arcom, de vannak lányok akik nem bírják elviselni hogy tetszem a kiss péternek mondjuk , és aztmondja h csúnya vagyok:D
2016. ápr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!