Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csúnyább fiúknak miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnyább fiúknak miért nem foglalkoznak a barátnőjükkel, ha már egyszer van?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon mindig azt olvasni, hogy úgy szeretnének már egy barátnőt, stb...

Én nemrégiben kikezdtem egy ilyen fiúval. Csak később tudtam meg, hogy ilyeneket irkál erre az oldalra, úgyhogy lehet akár még a kérdéseit is láttam, csak nem tudtam róla.

Szóval összejöttem a sráccal, elég jól indultak a dolgok, aztán nagyjából a második héten már azt éreztem, hogy.. hát... cselédlány szerepben jobban tetszenék neki. Elvárta, hogy mindig vele törődjek, szórakoztassam, kényeztessem őt miközben azt sugallta, hogy ez neki jár, mert ő már letett valamit az asztalra, vagy nemtudom..:(

Majdnem 5 hét után szakítottam vele. Ott telt be a pohár amikor megsértődött azon, hogy amikor a Gellért hegyen sétáltunk nem akartam leszopni az egyik bokor mögött (addig nem volt ruha nélküli szexuális érintkezésünk)... egyszercsak előrukkolt vele, hogy mi lenne ha ezt így emgtenném.. meghökkentem, mondtam, hogy ezt most inkább kihagynám, erre kiakadt, elkezdett hisztizni, hogy persze, mert ő csúnya és szenvedett már eleget, ezt a kicsit nem tudom megadni neki.. akkor mondtam, hogy najó, felejts el.. olyan hisztériát csapott ott a hegyen, hogy egy tinilány elszégyellte volna magát!

Azóta (8 napja) meg napi 4-5 SMSt küld, hogy így meg úgy szeret..


Itt az oldalon olyan érzelmesnek, kedvesnek írják le magukat az ilyen fiúk.. miért csinálják ezt?



2015. márc. 26. 15:42
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%
Mindössze csak dugni akarnak, ha meg összejön velük egy lány elhiszik magulról, hogy milyen jók, de nem.
2015. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
11%
A ti hibátokból vállnak ilyenné a fiuk, de lassan fordul a kocka mert rákényszerülnek majd a lányok hogy itt ismerkedjenek, és talán helyreáll a rend, mert élőbe csak néhány nagyfaszú menő bunkó fog csajozni, sőt már 80%-ba így is van...
2015. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
71%
Figyelj, elárulok valamit. Semmi köze a kinézethez, hogy valaki milyen ember. Megleptelek?
2015. márc. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyenekből lesznek a csendes őrültek,meg a sorozatgyilkosok ,mert nem tudják a szerencsétlenségüket elfogadni :)
2015. márc. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Hülye bunkó, idióta! Jelentsd fel zaklatásért, aztán majd elmegy a kedve az ilyen jelenetektől. Eszedbe ne jusson visszamenni hozzá!
2015. márc. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki, hogy van, de én ha találnék egy rendes hüséges lányt akkor én biztos szeretném is szintúgy hüséges maradnék hozzá :)

Nem mondom magam csúnyának maximum egy kicsit magasabb tipusnak. De sportos alakom van így a kérdés rám nem igen vonatkozik... :)

Igaz még nem volt barátnőm sem :/

De ha lesz akkor biztos szeretni fogom.

De a szeretet így 15-22 év közt nehéz mig nem élnek együtt a szuerelmesek hísz lakva ismneri meg az ember a másikat.

Ráadás a napi pár óra találkozgatás nem túl kapcsolat erősitő, így tudom, hogy nem vagyok nagyon lemaradva. :)

19/F

2015. márc. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
7%
Hamajd normális külömbségek lesznek a nemek között ismerkedésnél akkor helyreáll a dolog, de eddig egyre rosszabb, egyre több a flegma ribi akik 2 billentyűt se hajlandóak lenyomni egy fiuért, szivatnak összevissza, ha ez nem változik minden csajt átfognak baxni egy idő után, és mindenki depressziós szingli marad, mera lányok elvárnak mindent a fiuknak meg elegük lessz.
2015. márc. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
36%
Ja és nemcsak a ribik a hülyék hanem az állítólagos "normálisak" még idegesítőbb szemetebbek!!! 1 tetves üzenetért kell heteket könyörögni...
2015. márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
26%

Szia. Járunk?

Nekem az is elég ha csak otthon szopsz le. :)

2015. márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Dave, azért írtam bele a csúnyás dolgot, mert ő foglalkozott vele annyit. Mondta, hogy sokat szokott lenni ezen az oldalon és mutatta pár kérdését amikor rendre a hátrányosabb külsejével foglalkoztak.


2es, miről beszélsz? milyen nagyfaszú menő bunkóról beszélsz? Én aztán biztos nem keresnék pasit itt, amilyen sérült barmok vannak itt.. de miért is lennék rászorulva? Az általad elképzelt nagyfaszú bunkó értelmesebb leírásnak tűnik mint amilyen kép rólad alakult ki a válaszod alapján!

2015. márc. 26. 15:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!