Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, hogy 13 évesen azon...

Normális, hogy 13 évesen azon jár az eszem, hogy hogyan találkozom a szerelmemmel?

Figyelt kérdés

Már minden félét kitaláltam. Egyszer újra élesztettem, egyszer megmentett, egyszer elraboltak minket és sikerült együttes erőnkkel kiszabadulni...

Nem tudom miért, de úgy érzem nem szabadna ilyenekre gondolni. Igaz?


2010. ápr. 7. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk (X
2010. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért ne szabadna ilyenekre gondolni?Nem tudni,hogy mikor és hol talál majd meg az igaz szerelem..már ha van olyan.12-13 évesen kezdtem én is elgondolkodni azon,hogy vajon majd mi lesz.1 éve nem sejtettem,hogy 1 évvel később mi lesz.:D Hidd el,sosem az van,amit elképzelsz magadnak,de lehet az.És ez normális,hogy képzelegsz,mert miért ne lenne az?Csak ne ringasd magad álomvilágba,mert az fájdalmas lehet,ha mégsem jön össze:(:S én már tapasztaltam pasi ügybe.

14 éves lány vagyok.

2010. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális, ilyen korban szárnyal a fantázia!:D
2010. ápr. 8. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is 13 évesen kezdődtek a fantáziálgatások a szerelemmel kapcsolatban, szerintem tök természetes.

ahogy egy előző válaszadó írta, csak ne éld bele magad a képzelgéseidbe, mert az már beteges. álmodozni lehet, sőt kell is.


viszont én azt javaslom, hogy ha zavarnak téged a fantáziálgatásaid, vagy úgy érzed, túl sokszor gondolsz ezekre és elvonja a figyelmed minden más (talán fontosabb) dologról, akkor vegyél egy füzetet és tollat, és kezd el őket leírni. én 13 és 17 éves korom között egy zsáknyi füzetet telefirkáltam novellákkal, versekkel, regénykezeményekkel. az írás egyébként is felszabadítja a tudatot, terápiás hatása van, plusz ha van érzéked hozzá, akkor még alkothatsz is saját novellát/verset/regényt :)


23/L

2010. ápr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már egy csomó verset írtam, de azok inkább... másról szólnak, inkább "tragédiát" szoktam írni. Állandóan meghal valaki, meg nem sikerül semmi...
2010. ápr. 8. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!