Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tönkretettem a testem?

Tönkretettem a testem?

Figyelt kérdés
Na szóval a legnagyobb gondom az az lenne, hogy a fenekem ami amúgy kerek teljesen elpuhult és lapos lett. Nagyon vékony vagyok, de a cobjaim viszont nagyon izmosak. Ha felveszem egy nadrágot az a combomon feszül de a fenekemen nagyon csunyán log. Nagyon puha a fenekem az izmaim teljesen elgyengültek nincs semmi tartásuk, de a lábam viszont tömör izom. Nem tudom hogy hogyan lehetne ezt helyre hozzni és emiatt hónapok óta nagyon komoly depreszíóm van. A másik nagyon komoly gond a striák amik már szinte mindenüt ott vannak rajtam. A sok jojozás miatt alakultsm ki pici fehér csíkok. A fenekem a legdurvább, ott igen mélyek a többi helyen (comb, has, mell, kar) vszonylag kisebbek és nem olyan mélyek. Nagyon nagyon zavarnak és szeretnem őket eltüntetni vagy legalább elhalványítani valahogy. Koplaltam és emiatt jötek ki. Mindig is nagyon sovány voltam, de most már beteges ahogy kinézek, kivétel a combjaim azok nagyon izmosak. Egyébként emiatt is koplaltam hogy a cobjaim lemenjenek. Egyébként az izom menny idő alatt épül le? Előre is köszönom. Ja és zsír nincs rajtam 167 cm és 45 kg vagyok.

2016. ápr. 30. 00:14
 1/1 anonim válasza:

Hát striákra kollagént tudsz szedni, meg barnítani ésszel.

Izmot én nem építenék le, az szép egy nő combján, csak elrontottad az edzést. Most ha csak a popsi meg a láb a lényeg akkor edzőteremben súllyal guggolást tudok ajánlani, az szép egyenletes láb és fenékizomzatot épít majd, és nem fognak tovább nőni a combjaid. Persze fél éves ciklusonként érdemes ellenőrizni, de mivel a guggolás mindent egyszerre dolgoztat, így a gyenge hátsód visszafogja az erős combodat, így az nem fejlődik amíg a hátsód be nem éri. Nem mellesleg túlfejlődni sem tud az izomzatod mivel nő vagy és nincs benned tesztoszteron.

2016. ápr. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!