Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utalom a testem. Ti hogy...

Utalom a testem. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Mindig is utaltam a testem,mar kiskorom ota.Nem vagyok se kover se sovany,de en nem tetszem magamnak.Egyszeruen dagadtnak erzem magam,nem birom elfogadni a testem.Am 170 cm vagyok es 58 kg,igazan jol 53 kilosan ereztem magam,de akkor is fogyni akartam es sokat gondolkoztam azon,hogy nekem miert kell ilyennek lennem.Ti is ereztek igy?Am lehet rossz kategoria,csak nem tudtam pontosan hova is tegyem. :))

2016. márc. 8. 17:29
 1/9 anonim válasza:

én is utálom, én is 170 cm vagyok, de én 28/F...


szóval gondolhatod milyen rossz nekem

2016. márc. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel, szintén kisebb korom óta.Nem tetszek magamnak, nem szeretem a hajam színét, a testem sem tetszik..166 centihez vagyok 48 kg, mégsem vagyok megelégedve. Elkezdtem sportolgatni, de egyelőre semmi látszatja, így nincs sok kedvem folytatni, de azért folytatom. :) Szóval én is így érzek, megértelek. :/

20/L

2016. márc. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

58 kg mal kövérnek érzed magad?

Olyanak fogadd el magad amilyen vagy

2016. márc. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kovernek es undoritonak :/
2016. márc. 8. 17:45
 5/9 anonim válasza:

Ne rinyálj hanem sportolj. Akkor sem biztos hogy 50 kilós leszel, de 60 kiló izom még mindig vonzóbb mint 60 kiló zsír.


De 170 centihez nem gáz ennyi súly.

2016. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
SPORT! Talalj egy olyan sportot ami tetszik akar box v uszas v futas vagy barmi ami bejon es csinaldd! Igaza van az rlottem szolonak. Es sporttal konnyebb olyanna formalni a tested mint amilyenne szeretned :)
2016. márc. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sportolni annyira nincs idom,mondjuk minden nap este setalok 30-35 percet gyorsabb tempoba,majdnem kocogas de megsem.Am az evessel van nagyobb problemam,ha elkezdek enni,nem birom abbahagyni,tenyleg,akkora mennyisegeket eszek,hogy neha csodalkozom is hova fer ennyi kaja...
2016. márc. 8. 17:57
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
16-18 évesen és is utáltam, azóta rájöttem, hogy tök mindegy, hogy nézek ki, ha akarok, úgyis találok benne kivetnivalót. Ha eleinte nem tetszik a zsírpárna, fogyás után majd a vádlimat fogom utálni, vagy a combomat, tök mindegy. Így inkább befejeztem az önutálatot. Meg vagyok elégedve az alakommal, igyekszem a testemre vigyázni, edzeni szoktam, megfelelő tápanyagokat megadom neki, ápolom a bőröm, és kész. Jó ez így, jól érzem magam.
2016. márc. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Meg lenne egy kerdesem.En tenyleg nagyon szeretnek elkezdeni uszni,mert azt imadom,de sajnos itt ahol lakom nincs ra lehetoseg,nincs uszoda,de ha elkezdek futni,hova menjek eloszor.Csak ugy egy ilyen csendesebb utcaban jo lesz?Es az nem gaz,hogy en nappal olyan 2-3 ora korul futok,mert maskor a suli miatt nincs idom,este meg a szuleim nem engednenek el.
2016. márc. 8. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!