Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet álmokban érzelmeket érezni?

Boteecool kérdése:

Lehet álmokban érzelmeket érezni?

Figyelt kérdés
Példáúl: düh, szerelem, fájdalom, gyűlölet, szomorúság

2016. máj. 1. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon is lehet! Még fizikai fájdalmat is (ez akkor történik, ha tényleg fáj valamid és az agyad beleépíti az álmodba). Én sosem álmodok olyat, hogy ne éreznék valamit. Félelmet, szomorúságot, hatalmas dühöt vagy épp óriási élvezetet. Érdekességként még hozzátszem, hogy a drogosok vagy exdrogosok (drogról szóló) álmai olyan intenzívek tudnak lenni, hogy hasonó élvezetet éreznek, mint mikor használják, csak nem akkora mértékben (mivel csak egy álom).
2016. máj. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pl ha rémálmod van, elég erősen érzed a félelmet, kétségbeesést. Ezt kiskorában szinte mindenki átéli. :)
2016. máj. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Naná, hogy lehet!

Én már voltam szerelmes is álmomban! Mikor felébredtem nagyon jó hangulatom volt. :)

2016. máj. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!