Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nincsenek céljaim és...

Ha nincsenek céljaim és igazából semmi sem köt le akkor érdemes élnem, vagy inkább öljem meg magam?

Figyelt kérdés

Egy 15 éves utolsó csitri vagyok és semmi célom nincs. Idén kezdtem a gimnáziumot. A tanulás nem megy és nem is köt le.

Minden nap azt szajkózzák a szüleim, hogy tanuljak, mert tanulás nélkül nem érek majd semmit (nem mintha tanulással többet érnék). Ha tanulok, akkor sem tudom megütni az adott szintet. (Ebben a percben is hallom a kiabálást a konyhából, hogy ez a kötsög már megint nem tanul, olyan hülye, mint a s_gg, esküszöm szétverem a telefonját, csak falni meg fetrengeni tud, jajj minek szültem én 2 ilyen szerencsétlent). Ettől függetlenül a szüleim sem értek el szinte semmit életükben, apukám szakmunkás, anyukámnak érettségije+szakmája van. Azt is mondják, hogy azért tanuljak, hogy ne legyek olyan *******, mint ők, mégsem tudom, hogy mihez kezdjek. Nem akarok semmit csinálni, az életem abból áll, hogy a gimi és a lakhelyem között ingázom, barátaim nincsenek, egy begyepesedett lúzer vagyok. Az érettségi szünetben is csak feküdtem az ágyon, sírtam és gondolkodtam.(Persze, hogy minden nap szidtak érte.) Nem tudom eljutok-e az érettségiig, ha el is jutok, utána mihez kezdek.

Ha szép lennék, akkor talán valaki eltartana, de szép se vagyok, bár ez már nem is érdekel. Kapcsolataim sincsenek, amely révén berugdoshatnának egy irodába, hogy ott negyvenes éveimre teljesen kiégjek.

Tényleg jobb ötlet lenne az öngyilkosság? Végülis az öngyilkosság gyávaság, én meg elég gyáva vagyok. (Plusz mellette gáz is meg szánalmas.)

Nem akarok semmit sem, csak aludni az ágyban.

A világon ígyis túl sok ember van, minek legyen még egy önsajnáltató ***** ? Plusz ha ilyen egy mai fiatal gondolkodásmódja, akkor mit várjon az élettől?

Mielőtt ki akarnátok oktatni, hogy ne játsszam a mártírt, én a te korodban még babáztam, nem a gyakorikérdéseken sajnáltattam magam, takarodjak innen a k@rvaany_mba, én is tudom magamról, hogy nem érek semmit. Ezen az oldalon kívül meg nem tudom kinek elpanaszolni bánatom, noha sejtem, hogy itt is csak flegmázni fognak.

Sajnálom az érthetetlen megfogalmazást és a kuszaságot, de csak ennyi telt tőlem.



2016. máj. 3. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ok
2016. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is. Köszi.
2016. máj. 3. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak vicceltem nehogy kinyird itt magad
2016. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdd azzal, hogy megismersz embereket (nem különleges, vagy híres vagy ilyenek) egyszerű hétköznapi embereket, beszélgetsz, barátkozol és észre sem veszed de már vannak is barátaid, el is felejted hogy valaha ezt a kérdést ide kiírtad.
2016. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Legyünk barátok,mintha ezt én írtam volna.Szerintem megértenénkbegymást 😃😃már ha még nem nyírtad ki magad(remélem)
2016. máj. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ahhoz képest, hogy hogy lehordod magad, meglepően értelmesen és helyesen írtál/fogalmaztál.

Szerintem ne legyél öngyilkos, mert még bármi lehet :) amúgy én is részben hasonlóan érzem, magam, vagy inkább céltalannak. Illetve egy célom van, de az tökre nem rajtam múlik és nem jön össze :/ pedig az lenne mindennek az alapja nálam

2016. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csináljunk egy klubbot céltalan embereknek😃
2016. máj. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!