Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tesztek ha lelkileg...

Mit tesztek ha lelkileg kimerültetek, netán kilátástalannak érzitek a helyzetet jóga, meditáció?

Figyelt kérdés

7éve állandó éjszakásként egyedül dolgozom, mint vagyonőr.

Sokszor van, hogy elegem van mindenből.

El vagyok keseredve lelkileg gyengének érzem magam.

Most pl. fogászatra kellene járnom, de ettől is félek nem merek időpontot kérni se.

Mivel erősithetném magam lelkileg?


2010. ápr. 8. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia :) Én 23 éves fősulis vagyok. Világ életemben azzal szembesültem, hogy senki nem bízik bennem, akinek a véleményére adtam. Emiatt nagyon stresszes voltam, minél jobban igyekeztem volna, annál feszültebb lettem, féltem a kudarctól. Eljutottam olyan szintre hogy alig sikerült valami. Főiskolán mindig ittam, cigiztem és szívtam is ebből kifolyólag. Ez még mostanában is előfordul.

Neked azt ajánlanám, hogy ne vedd olyan komolyan a dolgokat, keress olyan olvasmányokat amik megnyugtatnak, elterelik a gondolataidat. Próbálj meg társaságba járni, kicsit foglalkozni a külsőddel, kényeztetni magad. Nekem sokat segít pl a kedvenc zeném, és egy forró fürdő. Nem gondolok semmire olyankor :) Elkezdtem edzeni is heti 3-4 szer. Ott vezetek le minden feszültséget. Szarrá verem a boxzsákot minden alkalommal. Nekem a Taxisofőr című film megnézése is sokat segített. Pont olyan emberről szólt mint amilyen én vagyok, de szerintem te is magadra ismernél a filmben. Amúgy a fogászattól én is félek és régen is féltem. El kellett mennem kivésetni egy fogamat ami begyulladt. 45 percig ropogtatta a doki a számban :S hidd el amikor túl voltam rajta, nagyon nagy kő esett le a szívemről. HA akarod küldök neked linkeket ilyen megnyugtató zenékkel. Én azokat hallgatom ha pihenek, és elalvás előtt is jó irányba terelik a gondolataimat. :)

HA kell valami szívesen segítek :)

2010. ápr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amúgy azt is kimutatták, hogy az éjszakai alvás pihentet a legjobban és ha valaki ezt hosszabb időn át hanyagolja (nálad ez 7!!! év) akkor az idegrendszer tönkremegy.

Lehet hogy 7 éves tapasztalattal már olyan vagyonőr cégnél is dolgozhatnál ahol nappal kellene dolgoznod :) hagyd meg ezt a húzós éjszakai melót a fiataloknak akinek még van miből leépíteni :)

2010. ápr. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az elzőnek igaza van!


Én ha nagyon rosszul érzem magam, vagy belefeledkezem a munkámba, és csak másokkal foglalkozok vagy épp ellenkezőleg, csak magammal foglalkozom, azt csinálom, amihez igazán kedvem van, a fürdő tényleg sokat segít. Vagy beveszek pár altatót és végigalszom a hétvégét. Ez utóbbi segít nekem a legjobban, de erre ritkán van lehetőségem.

2010. ápr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

26 évesen talán még én se vagyok öreg.

Egy 70 lélekszámmal rendelkező faluban lakom ahol tényleg nincs senki akire az ember számithatna.

Társaság?

Mégis hol?

Van autóm tudok közlekedni, csak épp találni nem lehet normális embereket.

Neten is csak unalomból ismerkedik a legtöbb...

2010. ápr. 9. 15:22
 6/8 anonim ***** válasza:

iszok

zenét hallgatok, énekelek

álmodozok

2010. ápr. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs valami hobbid? A neten szinte már önkielégítő kör is van :) Mindennek van klubja mindennek van fóruma, rajongói köre :) Legyen az egy együttes, tévéműsor, vagy egy tényleges hobbi halászat,horgászat fotózás filmek számítógép bármi! Nyilván azért csinálják ezek az emberek hogy másokkal találkozzanak, mert mondjuk a baráti körüket már fárasztja ez a hobbi. Hidd el nagyon jó érzés olyanokkal együtt üldögélni valahol akik hasonlók hozzád a hobbijukban :) Nézd meg a hozzád közel eső nagyvárosban van e valamilyen egyesület amihez csatlakozhatsz :)
2010. ápr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A macskámmal meg a kutyáimmal foglalkozom.
2010. ápr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!