Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem kilátástalannak...

Miért érzem kilátástalannak az életem?

Figyelt kérdés

Nem tudom,de...húsz éves vagyok jövőre végzek az iskolával és nem érzem jól magam az életemben. Úgy érzem mintha még nem éltem volna ki a fiatalságomat és egy hang folyamatosan kiabál bennem: "Nekem nem kell ez a szar(az élet), ki akarok szállni!". Nem találom a helyet, ahol jól érzem magam, a hobbit amit élvezek és hosszabbtávon...dolgozni fogok...de minek, úgyis az a vége hogy megdöglök és mások meg ezerszer jobban élnek. Éhbérért nem fogok dolgozni,akkor inkább egy doboz nyugtató és hello, ez egyértelmű. Még barátnőm sincs(pedig vannak próbálkozók) de nem közeledek a csajokhoz, mind önző,hazug,irigy(ahogyan a pasik is,de őket lesz*rom) és valójában leszar engem, csak a saját érzelmei érdeklik. Mindezt persze az ismerőseim előtt rejtegetem, de úgy érzem,hamarosan megőrülök, mit tegyek? :S


20/F


2011. aug. 23. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Az életben az ember talán túl sok mindent bán meg. Visszaforgatná az idő kerekét, hiszen tudja hol hibázott és mit kellene másképpen tennie...de nem lehet. Mind azon gondolkozunk ha ez nem így vagy úgy alakul akkor most talán minden ezerszer jobb lenne... Csak magunkat emésztjük...de tudnunk kell túllépni ezeken a dolgokon és új lehetőségek után kell néznünk... Hogy be bizonyíthassuk, legfőképpen magunknak hogy érünk valamit ebben a hatalmas világban...valamit biztosan...persze...lehet hülyeségeket írogatok itt már megint fájdalomtól könnyes szemekkel...de talán te megtalálod a kiutadat az életed rosszabbik feléből...vagyis inkább első negyedéből...a java még neked hátra van!
2011. aug. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Rajzos13 ***** válasza:
100%
Figyelj én 21 éves vagyok nincs végzettségem,barátnőm se barátom, se jogsim. Ahogy vesszük semmim sincs. Hidd el én tudom mit élsz át megjártam én is 1-2 pszichiátert. Amikor így érzel akkor kell megváltozni. Válts zenei stílust,öltözködj máshogy,ismerkedj hozzád hasonló emberekkel. Biztos vagyok benne, hogy rád is vár valaki csak még nem találtátok meg egymást. Én sok sikert kívánok neked legyél boldog én szurkolok. Csak azért írok ilyeneket mert tapasztalatból tudom hogyha nem így teszel akkor esélyed sincs a boldogságra mint nekem. Sok sikert. Ha akarsz még beszélni erről valakivel én itt vagyok.
2011. aug. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek, jól esett a segítség, de akkor ti sem adjátok fel!


Utolsó: A pszichiáter mit javasolt és sikerült találni vmit,vkit?

2011. aug. 23. 11:34
 4/4 Rajzos13 ***** válasza:

Na hát az első helyen ahol voltam ott ilyen csoportterápiás kezelés volt az nagyon sokat segített. És szinte rögtön utána lett egy barátnőm akivel közel 3 évig voltunk együtt.

Ez volt az első Depressziós időszakom után.Ha nem drogoztam volna akkor még most is jól lennék. Kipróbáltam illetve használtam párhuzamosan 5 fajta kábszert aminek köszönhetek egy nagyon rossz üldözési mániát és azt hogy elfordultak tőlem a barátaim legalább is a jobbak. na béke!

2011. aug. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!