Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen melóra, keresetre...

Milyen melóra, keresetre számíthatok ezekkel a végzettségekkel?

Figyelt kérdés
Van érettségim, középfokú angol nyelvvizsgám (origo c), OKJ-s idegenvezető szakmám. Nemsokára megcsinálom a szakmai középfokút nyelvvizsgát is és kereskedelem-marketing szakos közgazdász diplomám lesz. 10 éve zenélek, és jó érzékem van a fotózáshoz grafikához. Office-t, grafikai és zene szerkesztő programokat felhasználói szinten kezelem. TESCO árufeltöltő ? :D
2010. ápr. 8. 22:53
1 2
 1/12 anonim válasza:
61%
Elnézést, hogy eltérek a tárgytól, de ha nem titok mennyi pénzbe került ezeket a képzettségeket megszerezni?
2010. ápr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Érettségi államilag támogatott, plusz a könyvek ára.

angol nyelvvizsga, írásbeli szóbeli kb. 8000 forint elsőre megvolt és ez a legolcsóbb.

Első OKJ-s szakma ingyenes, oda a tankönyvek kb 3-4000 forint. (1 éves suli volt)

Államilag finanszírozott képzésen vagyok, ezért ez nem fizetős, könyveket minden tárgyhoz fénymásoltatni szoktam :)

Pótvizsgadíjam nem volt mert általában átmentem elsőre minden tárgyból.

Volt nyáron dolgozok és spórolni szoktam, ha valamit megakarok venni, pl hangszert is spórolt pénzből vettem.

A programok nem kerülnek olyan sokba, van sok shareware változat :)

2010. ápr. 8. 23:07
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja, és zenélni magamtól tanulok internet segítségével, fotóhoz pedig csak tehetség kell meg szépérzék, ha a gépet nem számolod :)
2010. ápr. 8. 23:08
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani, de szerintem ez nagy

össze-visszaság, minek közgáz, ha a kreatív szakmák felé vonzódsz.

Fotózáshoz nem elég szépérzék, kemény szakmai tudás kell, tudom, mert öcsém ezzel foglalkozik.

Az én végzettségem is grafikus, külföldre dolgozom, nem általános meló, illusztrációkat újságoknak, plusz lakberendezőknek készítek festményeket. Engem gyerekkorom óta csak a rajz, festészet, vizuál cuccok érdekeltek, ha ilyenből akarsz megélni, elhivatottság kell.

Szerintem maradj a zenénél:)

2010. ápr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tapasztalaimból indulok ki -> ha nincs ismerősöd, marad a Tesco árufeltöltő. A másik oldal -> végzettséged van, tapasztalatod nincs, és ez nem jó :(
2010. ápr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, ez nekem is eszembe jutott. De fura úgy tapasztalatot szerezni úgy, hogy mindenhová az kell :)
2010. ápr. 8. 23:28
 7/12 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 23:23


"össze-visszaság, minek közgáz, ha a kreatív szakmák felé vonzódsz"-> Azért, hogy magánvállalkozás keretein belül foglalkozhassak a kreatív tevékenységgel, ha nem találok munkát.Azért is választottam ezt, mert úgy gondoltam hogy keresett szakma és van benne lehetőség.

"Fotózáshoz nem elég szépérzék, kemény szakmai tudás kell, tudom, mert öcsém ezzel foglalkozik" - ehhez tanulom az elméletet is keményen szakkönyvekből és oktató videókból :) A kreatív művészi dolgok iránt pedig elhivatott vagyok. Csak azért nem ilyen irányú képzésben vettem részt, mert szüleim nem támogatták :)

Pont a zene az amúgy, ami egyenlő az éhhalállal Magyarországon oda kell az ismeretség főleg :S

2010. ápr. 8. 23:34
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Állj.

minél több dologgal kell foglalkozni,szerintem nem szabad beskatulyázni sem a szakmákat sem az embereket.

nem sorolom föl mi voltam eddig de néha 3-4 dologgal is foglalkoztam és nem lettem tőle kevesebb csak több. ne foglalkozz mit mondanak mások ha szereted csinálni és érzel elhivatottságot van benned kurázsi és kitartás ragaszkodsz az elképzeléseidhez mint egy pitbull akkor eredményes leszel.sokszor nem pénzben mérhető az a nyereség ami éri az embert .én sok sikert kívánok.

2010. ápr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, jól esik az embernek az ilyen jellegű megerősítés is :)

Neked is minden jót kívánok!

2010. ápr. 9. 09:53
 10/12 anonim ***** válasza:

Jó gondolat ez a magánvállalkozásból kreatív akármi, bocs késő/korán van és nem tudom már mit írtál, lényeg, hogy tetszett. :D

Szerintem kulturális projektmunkáknál alkalmaznának, vagy alapítványnál. szerintem...

2010. ápr. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!