Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy kell nőként viselkedni?

Hogy kell nőként viselkedni?

Figyelt kérdés
Mitől lesz nő egy nő? Te mitől érzed magad nőnek?
2010. ápr. 9. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nőies vagyok:) Úgy nézek ki, mint egy nő, igényes vagyok magamra, ápolom a külsőm, de a belsőmet is! Igyekszek kedves lenni, nem harsány és erőszakos, kerülöm a piálást és a drogot (cigi naponta 1x max, éppen leszokóban vagyok), valamint a feltűnő viselkedést.
2010. ápr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pl.Nem káromkodik,rendesen viselkedik.A ruházat az olyan amilyen tetszik.Körmök,haj,lábak legyenek ápoltak.És a kéz is-ez árul el legtöbbet az ember koráról:-)Én kb ezektől:)
2010. ápr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg attól ha számít még neki valamit a tisztessége.Nem bírom azokat a nőket, akik azt gondolják, hogy azért nőiesek, mert mindenüket kiteszik, és ezért az összes férfinek csorog utánuk a nyála.

Ja nem, nem irigységből beszélek, nem vagyok csúnya, csak szerintem a férfiak is sokkal hűségesebbek tudnának lenni, ha a nők nem úgy viselkednének, ahogy manapság szokás.

2010. ápr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ja és természetes az ápoltság nagyon fontos!És az ízléses öltözködés.

12:10es

2010. ápr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!