Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem adhatom önmagam, mert...

Nem adhatom önmagam, mert mikor így teszek sokszor nagyon idétlenül tudok viselkedni, amin 1 hétig emésztem magam, valami nagyon nem jó, mit csináljak?

Figyelt kérdés
az hogy fogadjam el önmagam szerintem ide most nem illik, de akkor mit csináljak?
2010. jún. 8. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Folytasd.
2010. jún. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Probálj megváltozni

Nézz gávölgyit ihm-t halgass reagge -t és audj délután...Hidd el jobb lesz

2010. jún. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

tudom hogy eleve hülye kérdés volt:S


...

2010. jún. 9. 14:03
 4/5 anonim válasza:
ne érezd hülyén magad. nehogy már szerepet játsz csak aZÉRT MERT AZ EMBEREK ITÉLKEZNEK.. szeresd magad bármilyen vagy.
2010. jún. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Önmagad elfogadása nem teendő, hanem csak eredmény. Ismerd meg önmagad. Ennyi a megfejtés. Töprengj, hogy lesz ez a legkönnyebb. Jól jöhet még az elején, ha szokásoddá válik észrevenni (de először nem elnyomni, csak tétlenül vizsgálni) mindent, ami kicsit is önkorlátozó hiedelem (nem biztos, hogy valamelyik sajátod lesz az első, amit észreveszel; gyakran másokéi szembeötlőbbek eleinte...), ami kicsit is kétségbe vonható meggyőződés (pl hogy nincs végső igazság - tényleg?:), ami kicsit is hátrányos szokásod és nyílt szívvel átgondolva az lenne a természetes, ha egyszerűen ledobnád magadról.


Vagy lehet a gyorsabb, de nehezebb utat választani: ne legyél senki. Teljesen lazán megoldható. A neved a testedé, a múltad a testedé, a gondolataid is a testedéi (elektrokémiai rendszer, úgy tudjuk)... Ami mind mögött van, az van igazán belül. Megérkezel magadba. Ha szükséges, találsz több mint elég jó könyvet erről is :)

2010. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!