Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valóban olyan izgalmas/mozgalm...

Valóban olyan izgalmas/mozgalmas mások élete, és csak az enyém unalmas?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, és nemrégiben rájöttem, hogy szinte még nem is éltem. Ez egyrészt az én hibám, mert mikor volt lehetőségem bulizni, valami miatt belülről kb 60 éves voltam, és nem akartam menni. Nem tudom, hogy a félelem miatt-e, (volt néhány barátnőm, és ők hívtak, de féltem, hogyha új társaságban mutatnak be, akkor leégetem magam, mert nem ismerkedek valami könnyen) vagy miért. A lényeg, hogy amíg egyetemista voltam, alig voltam pár buliban. Mostanra kialakult egy kisebb baráti társaságom a városban ahol élek, de itt nincs sok lehetőségem. Rájöttem, milyen buta voltam, hogy alig ismerkedtem, de 18 évesen teljesen más volt a személyiségem. Mára eljutottam odáig, hogyha új emberekkel kell ismerkednem, sokkal barátságosabb vagyok, de itt meg pont hogy az új emberekből van hiány, mivel kisváros lévén nem lakunk itt sokan, a korombeliek komoly kapcsolatban vannak, vagy a fővárosban élnek. Arra gondoltam igazából, hogy én is elköltöznék Pestre, mert pár nagyon jó barátnőm él ott, de nem tudom. Volt már valaki így? Hogy elcseszte a lehetőségeit mikor tudott volna ismerkedni, aztán mikor elkezdett dolgozni, akkor jött rá, hogy alig élt még, de a munkahelyén már nem tudott megismerkedni fiatalokkal, akikkel legalább hétvégén elmehetne ide-oda? Ha mások adatlapját nézem, vagy barátnőimtől hallom, hogy telt a hétvégéjük (akik nem a közelemben élnek) mindig annyira izgalmasnak tűnik az életük. Én meg még alig utazgattam stb. Nem tudom, hogyan verekedhetném ki ebből magam?
2016. máj. 16. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok 23 évesként. A gyerekkorom végett nagyon zárkózott voltam egész középsuli alatt. Aztán elmentem egyetemre kicsit nyitottabban, de még mindig eléggé zárkózottan, itt aztán felbátorodtam meg jelentősen csökkent az antiszocialitásom is, viszont nagyon kevés emberi kapcsolatom van jelenleg is, igazából egy barátommal tartom mindennap a kapcsolatot neten, mivel 200 km-re lakunk egymástól. Évente egyszer szoktunk összefutni és úgy kb. ennyi. Sokszor rám szokott törni ez a dolog, amelyről Te is írsz. Már nem a "bulizást" hiányolom, ezeket sose szerettem, meg azt se mondom, hogy még nem éltem, mert ennyi mocsok után ilyet nem mondhatok, hanem az emberi kapcsolatokat hiányolom. Szóval koránt sem vagy egyedül a problémáddal. Tedd fel a kérdést magadnak, hogy mit jelent számodra az izgalmas hétvége, izgalmas élet? Vagy inkább, hogy öreg korodban, a halálos ágyadon visszagondolva a mostani életedre mi az, amit nem bánnál meg. Aztán próbálj eszerint cselekedni. Ha esetleg szeretnél beszélgetni, nyugodtan írj.
2016. máj. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ismerkedj neketen pl az előzővel.
2016. máj. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*neten
2016. máj. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
meg én elhívlak simán ha megyünk bulizni-> de sajnos bp :s
2016. máj. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18/L
2016. máj. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!