Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen? Normális ez?

Miért vagyok ilyen? Normális ez?

Figyelt kérdés
A 20 as éveimbe járok, nincs barátnőm, igaz még sose volt.Nem bírom az emberi kapcsolatokat, se az érintkezést.Minden egyes napom egy olyan munka helyen töltöm amit rühellek. A monoton életem ben egyetlen öröm forrásom ha motorozok. Esténként recskázok de ezt is unom. Természetesen szűz vagyok, vicces hogy pénzem van de még egyszer se mentem el egy öröm lány-hoz se.Szó szerint nincs életem. És mégse változók meg, vajon miért? Ahelyett hogy aludnék, itt vagyok és ezt a sz@r kérdés írom ki. De csak azért mert este van időm agyalni az életemről. Szomorú de úgy érzem hogy sz@rt se ér ez. Nem azt mondom hogy szívesen eldobnám az életem, de nem sok kedvem van így élni.Pedig van egy szerető családom, van otthonom,étel az asztalon, de mégis hiányzik valami.De nem jövök rá hogy mi. Ja és egy kérdés , az normális hogy azon fantáziálok hogy mások hogy halnak meg? KB a gimi óta van ez nálam. Nem mintha mernék valamit is csinálni, egy csepp vér és ki is dőltem. Szerintetek? Keresnem kéne valami célt az életembe?

2016. máj. 21. 00:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ugyanez vagyok lányban. Nem szeretek ismerkedni, de mégis vágyok kapcsolatra. Ja és aszexuális vagyok. Lehet, hogy nem vagyunk normálisak, de ha úgy vesszük, igazából senki sem az, mert minden ember más, mint a többi.
2016. jún. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
58%

Ha meg sem próbálod, akkor mit akarsz? Tudom milyen érzés, és figyelj, nekem is nehezen megy pár dolog. Félek. De tegyél félre mindent. Minden rossz, világgyűlölő gondolatot,és kezdj el úgymond csajozni. Egyszer úgyis megtalálod az igazit. Ha meg nem, legalább volt pár kalandod. De megfogod. Lehet, hogy 60 évesen, leeht, hogy 41, vagy 21, de megfogod. Az a baj, hogy nem tapasztaltad ki ezeket. Csalódni egy lány miatt, verekedni, leinni magad a "sárga földig". A helyedben egy pszichológushoz fordulnék, mert ő érti a dolgát, tudja, hogy mi lehet a bajod, és legalább megpróbál segíteni. Mert ő ezért pszichológus. Minden problémára ki van fejlesztve valaki. Ha eltörik a kezed, vagy tüdőgyulladásod van, ilyesmi, akkor orvos. Ha pedig lelki problémád van, pszichológus.


Szerintem próbáld meg az élet jó oldalát megtapasztalni. Tűzz ki magadnak egy célt, és hajts érte. Élvezd, hogy ott van a családod, van pénzed, van hobbid, szemed, lábad... Mert tudod, van akinek rosszabb. Ott vannak a vakok, a tolószékesek. De ők mégis mosolyognak, próbálnak boldogok lenni. De nekik mégis nehezebb. Te már teljesen boldog lehetnél, csak egy csaj kéne. Ott van egy csomó. A lényeg, hogy élvezd az életed, próbálj ki mindent, amit csak akarsz, és semmit, de semmit ne bánj meg. Egyik batárnőm is lelki traumákban szenved. Elváltak a szülei, vagdossa magát, depressziós, és mindig azt mondja, hogy semmi értelme az életének, hogy nincs miért élnie. Sokan vannak így. Mondom, csak élj. Tapasztalj meg mindent a saját bőrödön, és tényleg ne bánj meg semmit. Ennyi az egész.

2016. júl. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!