Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen? Normális ez?

Miért vagyok ilyen? Normális ez?

Figyelt kérdés
A 20 as éveimbe járok, nincs barátnőm, igaz még sose volt.Nem bírom az emberi kapcsolatokat, se az érintkezést.Minden egyes napom egy olyan munka helyen töltöm amit rühellek. A monoton életem ben egyetlen öröm forrásom ha motorozok. Esténként recskázok de ezt is unom. Természetesen szűz vagyok, vicces hogy pénzem van de még egyszer se mentem el egy öröm lány-hoz se.Szó szerint nincs életem. És mégse változók meg, vajon miért? Ahelyett hogy aludnék, itt vagyok és ezt a sz@r kérdés írom ki. De csak azért mert este van időm agyalni az életemről. Szomorú de úgy érzem hogy sz@rt se ér ez. Nem azt mondom hogy szívesen eldobnám az életem, de nem sok kedvem van így élni.Pedig van egy szerető családom, van otthonom,étel az asztalon, de mégis hiányzik valami.De nem jövök rá hogy mi. Ja és egy kérdés , az normális hogy azon fantáziálok hogy mások hogy halnak meg? KB a gimi óta van ez nálam. Nem mintha mernék valamit is csinálni, egy csepp vér és ki is dőltem. Szerintetek? Keresnem kéne valami célt az életembe?

2016. máj. 21. 00:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Ezeket inkább pszichológussal beszéld meg, az sokkal hasznosabb lesz.
2016. máj. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Andilány válasza:
30%
Az emberben levő űrt az Isten tudja betölteni. Olvasd bibliát térj meg és megváltozik az életed. Ha a biblia "kínai" akkor nézd meg ezt a filmet: Máté evangéliuma. Ha hülyeségnek is tűnik számodra, egy próbát megér:)
2016. máj. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

nem, nem normális. de jobb is, hogy nem tartasz fent emberi kapcsolatokat.. az ilyeneket el kell szigetelni a 'normális' emberektől.


nem, én se vagyok normális de én el is szigetelem magamat amennyire kell. ennyire még az én életem se szánalmas, pedig nekem nincs saját otthonom és étel se mindig az asztalon. de én mégsem nyavalygok ennyit.. ééé'dekes.

2016. máj. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

"Ha hülyeségnek is tűnik számodra"

Mert az is.

Biztosan remekül érezné magát a kérdező, ha a jelenlegi púpja mellé még egyet felkapna a hátára.

De legalább szimmetrikus lenne.

2016. máj. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 veszély2016 válasza:
71%
Szerintem egy nő kéne neked. Próübáld ki :DDDD
2016. máj. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Első: gondoltam már rá hogy elmegyek egyhez de valami visszatart . lehet az hogy félek hogy olyan derül ki rólam amit nem tudnék feldolgozni.

Második: Én hiszek Istenbe, igaz nem olvastam a bibliát és a 10 parancsolatból már sokat megszegtem, de minden egyes bűnömért bocsánatért esedezek Istenek.

Harmadik: Én nem tudom hogy miért teszem ezt,miért zárok ki majdnem mindenkit az életemből. Sajnos ez van és ha szeretnék se tudnék másokkal testi vagy lelki kapcsoltatót kialakítani.

Negyedik: Csak egy púpom van de az a gatyámba és az is elég xd

2016. máj. 21. 19:21
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Fordulj pszichológushoz, mert ez nem fog megváltozni magától. Az egész életed ilyen elcseszett és értelmetlen lesz.

Vagy menj el egy családállításra! Az csak egy alkalom és sokat segíthet.

2016. máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Andilány válasza:
4%
Miért lenne "még egy púpja"? Nagyon sok embert ismerek aki megtért és megváltozott az élete. És nem "csak" az életkörülményeik javultak, hanem a személyiségük is megváltozott. Az Isten tud segíteni annak aki őt segítségül hívja.
2016. máj. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Biztos van, akin segít - de egy normális embernek legtöbbször nem ez jelenti a segítséget. Sőt: sokszor jelentősen ronthat is.
2016. máj. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
72%
Sokan félnek a pszichológustól, vagy attól, hogy mások emiatt megbélyegzik, de hidd el, ezek teljesen alaptalan félelmek, rengeteget tudnak segíteni, ez a fontos! Keress fel egyet és hagyd, hogy segítsen, hisz ez a szakterülete! :)
2016. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!