Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetek valaha is boldog?

Lehetek valaha is boldog?

Figyelt kérdés
Nos elmondom a történetem 5 évesen húgyhólyag rák miatt eltávolították vékony és vastagbélből képeztek új húgyhólyagot de katéterrel tudok pisilni nemiszervem megvan még gyerekem is lehet csak nemott pisilek, lányok ti elfogadnátok egy ilyen embert?
2010. ápr. 10. 12:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha szeretném azt az embert, akkor el is fogadnám. :)
2010. ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
94%
Persze,ha valaki beléd szeret annak mindegy hol hol pisilsz.A igaz szerelem a lelkek összetartozása.
2010. ápr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első hozzá szólóval.Ha szeretném

elfogatnám úgy ahogy van.

2010. ápr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én mondjuk nem elfogatnám,hanem elfogadnám:D Nem mindegy:D

De viccet félretéve, ha megismerkedsz egy lánnyal, nem ez lesz az első dolog, amit megosztasz vele, mire pedig elmondod, már szeretni fog annyira, hogy abszolút ne érdekelje. De ha valaki rögtön megtudja, és emiatt nem jön össze veled, az egy nagyon felszínes és értéktelen ember.

2010. ápr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

opps elírtamXD(hogy lehetek ennyire béna-.-")

*elfogadnám

2010. ápr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már ezeket a szövegeket,a csajok pasik akkor is válogatnak ha tökre egéséges az a valaki és még mondjuk átlagosan is néz ki,ugyan akkor hogyan adnák lejjebb? ezek csak szövegek,az életben tuti hogy nem a hátrányos helyzetüt választanák,miért is választanák azt,amikor már az elején irtam igy is válogatnak mint disznó..
2010. ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
2010. ápr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ne butáskodj :) Simán lehetsz boldog és lesz kapcsolatod is :) Egyébként hány éves vagy?
2010. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nem lehet
2010. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok
2010. ápr. 10. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!