Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetek én még valaha az...

Lehetek én még valaha az életben hajrálány?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok,és van rajtam egy pár kiló felesleg,de nem vészes.azért írtam ki ebbe a kategóriába a kérdést,mert azt szeretném kérdezni,hogy kb hány kilónak kéne lennem? 170 cm magas vagyok.

És az a másik dolog,hogy nem vagyok egy akrobatikus forma.Sok nyújtással el lehet érni,hogy menjen a spárga?

És sok gyakorlással,hogy menjenek az akrobatikus elemek?

Most kicsit béna vagyok,de nagyon szeretnék fejlődni,gyorsan tanulom meg ezeket a dolgokat.Mielőtt elmegyek hajrálánynak,előtte milyen gyakorlatokat érdemes megtanulni?

írjatok tapasztalatokat stb . köszi


2011. márc. 9. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a hajrálány?

Tök jó a magasságod (én is ennyi akarok lenni) ehhez az ideális 53-58 kg között, persze függ alkattól, csontozattól, izomzattól).

Nyújtógyakorlatokkal nagyon hajlékonnyá teheted magadat. Mindig kicsit jobban nyúlsz, egy idő után le tudsz menni spárgába is.

2011. márc. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

cheerleader=pompomlány=hajrálány :D

de én hajrálánynak hívom :D

2011. márc. 9. 20:10
 3/8 anonim ***** válasza:
első már bocsi, de szerinted hol normális a 170 centihez az 53 kiló? az nem normális, az sovány. a normális 60 körül van(plusz-mínusz 3 kiló) ha valaki baromi izmos, még 170/67 körülig is normális.
2011. márc. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
egyetértek a másodikkal :)
2011. márc. 9. 20:20
 5/8 A kérdező kommentje:
mert eddig olyan sportot csináltam ami izmosít
2011. márc. 9. 20:21
 6/8 anonim ***** válasza:
szia. magyarországon hol lehetsz pompomlány?:o még nem hallottam róla..azt hittem csak amerikában van.
2011. márc. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Én meg az elsővel értek egyet.

Egyik ismerősöm 172 cm, és 53 kg, és nem túl vékony, pont jó alakja van, de tény, hogy nem izmos.

Én 165 cm vagyok, és 55kg, izmos vagyok és van rajtam vagy egy 5 kg felesleg zsírban.


Szerintem az első teljesen jól belőtte.

2011. márc. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sztem meg nem.

Tavaly ilyenkor a 172 cm-hez 53 kg voltam, és olyan brutál sovány, hogy csak na - a 34-es ruha leesett rólam. akkor döntöttem el, hogy felszedek egy keveset, amikor nyáron bikiniben lefényképeztem hátulról, és úgy néztem ki mint Gollam a Gy. U.-ból... :S

Oké, mondjuk én folymatosan sportolok, szóval a kevés kilóm is inkább izom volt, de most, három kilóval többen és sportosan igazán jól érzem magam, és már a gerincem se áll ki:)

2011. márc. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!