Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Folyton zavarba jövök, olyan...

Folyton zavarba jövök, olyan helyzetekben is amikor egyáltalán nem lenne rá okom. Mit csináljak? Ez már "beteges"?

Figyelt kérdés
Akárhova megyek közösségbe mostanában már a közeli ismerőseim előtt is zavarba jövök, ha csak én beszélek, és rám figyelnek. Nagyon rossz, mert ezért nem akarok munkát sem váltani, mert már előre attól félek, hogy új emberek, még könnyebben zavarba jövök, elvörösödök, szinte annyira ideges tudok olyankor lenni, hogy ájulás határán vagyok (legalább is ezt érzem). Hozzáteszem ezért nem tudok nyitni fiúk felé sem, mert még az sem kell, hogy bókoljanak, egyszerűen már a puszta gondolattól "rosszul vagyok", hogy esetleg ha odajön hozzám vagy beszélnem kell vele akkor tuti zavarba jövök. Régen nem voltak ilyen gondjaim, sosem jöttem zavarba semmitől és senkitől. És egyszer fordult bennem valami. Kérdésem az lenne, hogy ezt magamban, hogy tudnám letisztázni vagy orvoshoz forduljak ezzel már?

2016. máj. 24. 13:47
 1/2 anonim válasza:
Én is könnyen zavarba jövök amikor mindenki rám figyel aztán arra gondolok, mekkora király vagyok és elmúlik a lámpaláz. Nem viccelek.
2016. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2016. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!