Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek beteges, hogy...

Veszna kérdése:

Szerintetek beteges, hogy minden hova viszem magammal a bicskám?

Figyelt kérdés
Már többen is monták, hogy zavarja őket, hogy nállam van mindig a bicskám és szerintük ez már beteges. Én már megszoktam, hogy mindig velem van, vele alszom, még a fürdőbe is magammal viszem,biztonságban is érzem magam vele és hát sokszor veszem hasznát
2015. aug. 9. 02:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem análszexelsz vele nem gond, vagy szurkálsz össze embereket.
2015. aug. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát kicsit paranoiára utal, főleg, ha vele alszol, fürdesz, az már elég durva eset szerintem. Tényleg, amíg nem művelsz olyan aberráltságokat, mint amiket az első említett, addig még nem szólhat érte senki semmit. Mindenesetre gondold át, hogy miért van szükséged ennyire rá, mert lehet nem véletlenül aggódnak érted az ismerőseid (kívülről jobban látják).
2015. aug. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És én azt hittem h csak én vagyok ilyen! Örülök hogy te is :) nekem is biztonságot ad.
2015. aug. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyapám (Isten nyugtassa békében) előbb ment volna ki az utcára gatya nélkül, mint a bicskája nélkül. Igaz, nem a biztonság miatt, hanem azért, mert egy olyan személyes használati eszköz volt számára,(étkezés, fúrás-faragás, stb) amit fontosnak érzett. Annak a korosztálynak ez kb olyan lehetett, mint a mai fiataloknak az okostelefonjuk.
2015. dec. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!