Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Természetes vagy már beteges?...

Természetes vagy már beteges? - pszichológia, ex

Figyelt kérdés

Szeretném, ha hozzáértő válaszolna, felesleges egyéb hülyeségekkel válaszolni.


A problémám az lenne, hogy volt egy srác az életemben akibe szerelmes voltam. Szerencsére ennek már vége, viszont majdnem nem telik el nap, hogy rágondolnék. A gond az, hogy azt hiszem azért van ez így, mert szeretem -mint embert- és rendszerességgel írok neki. Viszont nem vagyok magamban biztos, mármint, hogy szeretem vagy ezt az érzést csak én szeretetnek tulajdonítom, de valójában kényszerbeteg vagyok? Vagy nem tudom minek nevezzem, függőség stb..

Ami azt hiszem összefüggésben van evvel a dologgal, hogy lelkiismeret furdalásom van, mert annak idején nem adtam meg neki azt, amit érdemelt volna. Lehet h emiatt vagyok ilyen "kényszeres" irogató/ sokat gondolkodok.

Azt hiszem a tőlem telhetőt megtettem a továbblépés érdekében, de nem csak külsőleg találtam őt ideálnak kb.(tehát azért nem zárok külső alapján más helyes pasikat sem)de belsőleg nagyon megfogott és mást aki ennyire bejön el sem tudok képzelni pedig minden téren megpróbáltam mást találni... Nem csak rövidtávú dolgokat.

Valaki nem tudna segíteni továbblépni?

Remélem nem vagyok olyan beteg, aki abnormálisan kötődik a másikhoz.

Réka 18



2016. febr. 28. 19:26
 1/5 anonim válasza:

Úgy tűnik saját magad már megválaszoltad.


Nem adtad meg,amit kellett volna,viszont elvesztetted és nagy hiányérzeted van.


Mit nem adtál meg szerinted?Hogyan szakítottatok?

2016. febr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Mindjárt jön "Red Vixen" és előadja a nagy szakértőt: kommunikálj! írj rám, szakértő vagyok!" 😃
2016. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
OFF Megkérem "linduci33" nevű felhasználót, aki ennek a kérdésnek az apropóján írt rám, hogy ne írogasson nekem privátokat, ne kínálgassa magát, nem akarok ismerkedni. Köszi.
2016. febr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerintem semmit sem nyújtottam. 16 éves voltam, nagyon gyerek, komolytalan és nemcsak "lelkitársként" voltam éretlen hanem szexuális téren is. És nagyon sajnálom az egészet, mert egy olyan emberrel tettem ezt, aki nagyon jó ember.

Hogy tudnék ezen túljutni?

2016. febr. 29. 06:32
 5/5 A kérdező kommentje:
A szakítást ill. Nem volt nagy dolog. Szétmentünk én meg szó nélkül hagytam. Gyerek voltam még. Nem szerettem úgy még, mert nagyon nem figyeltem rá hogy valójában mennyire törődött velem és figyelt rám... szomorú h erre csak most jöttem rá.
2016. febr. 29. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!