Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Magamba forduló vagyok ez...

Magamba forduló vagyok ez ekkora baj?

Figyelt kérdés

Mert magamnakvalónak tituláltak itthon.. Nem vagyok extrovertált ember, nem vagyok az, aki odamegy másokhoz, nem beszélek sokat (nem kezdeményezek beszélgetést nem is tudok). Szeretek egyedül lenni, sokat, de van, hogy nagyon igénylem a társaságot. De akkor sem, a társaságban, nem leszek én aki beszédeket tart (amikor kellett akkor is beégtem mert egyszerűen nem tudom úgy átvinni a gondolataimat ahogy kellene). A szülinapi bulim unalmas volt a vendégek hamar leléptek mert nem vagyok egy jó házigazda:D. Azóta sem tartottam bulit többet.

Introvertált vagyok és ezt el is fogadtam mert megvannak a pozitivumok de emiatt mondják rám, hogy magamnakvaló, önző vagyok. Valamennyire próbáltam változni de sose leszek az a szószátyár tipus.


2016. máj. 25. 09:10
 1/3 A kérdező kommentje:
És több térre van szükségem.. Nem arra, hogy nem csináljak semmit csak nem beszéljenek hozzám folyamatosan.
2016. máj. 25. 09:17
 2/3 anonim ***** válasza:
Minek változni?
2016. máj. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, ha amúgy nem szorongsz társas helyzetekben. Én is ilyen vagyok, és ha nem lennék szociális fóbiás, akkor nem zavarna.
2016. máj. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!