Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha elkövettem néhány nagy...

Ha elkövettem néhány nagy hibát amiket most már nagyon bánok, hogyan tegyem át magam rajta, ha félek, hogy kiderül és sokan fognak bennem csalódni? Szerintetek vannak olyan titkok, amik sosem derülnek ki?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
vannak. de csak addig titok, amíg rajtad kívül senki sem tudja.
2010. ápr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De ez a titoktartàs meg is betegithet!Amig csak te tudod,addig titok marad,de ha egynek is elmondod,az màr nem biztos.
2010. ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én inni szoktam. :)

Idő-idő-idő.

2010. ápr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csakhogy minden titok köt egy-egy személyhez...én is tudom,és ő is tudja,én hallgatok,de a másik?ettől félek.
2010. ápr. 12. 13:43
 5/5 anonim válasza:
Lehet, hogy kötnek más személyhez, de vajon ő mit nyer azon, ha elmondja másoknak? Van oka, hogy elmondja? vagy neki is érdeke, hogy a Te titkod titok maradjon?
2011. máj. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!