Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy ne ezt...

Mit csináljak, hogy ne ezt érezzem?

Figyelt kérdés

Azt mondják súlyos önbizalomhiányom van. Negatív az önértékelésem, meg ilyenek. Egyre betegebb dolgokat látok, egyre betegebb dolgokra gondolok. Ha valaki véletlenül is beszél velem, azt hiszem a hátam mögött kigúnyol. Volt, hogy előző este beszéltünk, iskolában meg azt hittem a hátam mögött kiröhög, ilyenkor zavarba jövök mindig, legutóbb haza is mentem mert nem bírtam már ezt az egészet.


Minden olyan gyorsan történik. Nemrég még csak a homokozóban játszottunk. Most meg mindenki csak baszogat :(


Nem tudom eldönteni mi az igazság. Úgy érzem soha semmit sem leszek képes hosszútávon csinálni. Párkapcsolatot meg pláne. Ha valaki azt mondaná, hogy lesz normális barátnőm annak a képébe röhögnék. Egyszerűen képtelen vagyok ezt elképzelni. Mindig más vagyok, minden helyzetben. Ezt mondják legalábbis. Egyszer beszélek valakivel, de később azt hiszem már nem is érdeklem, vagy ilyesmi, max akkor beszélek vele ha felkeres, és ha négyszemközt vagyunk, vagy másokkal akikben akkor úgy hiszem megbízhatok. De pl egy osztályban ha hozzámszólna akkor elfutnék, vagy max elkezdenék hadonászni meg érthetetlenül motyogni.


Néha arra gondolok,hogy egy kocsiban ülök, szól a rádió, odakint szakad az eső. Valahol Kaliforniában és countryt hallgatok. De körülöttem meg mindenki nagy tervekkel megy előre, meg sokat akar markolni, meg nagy szerelem, engem meg le se szarnak.


Lehet, hogy gyépés vagyok?


2010. ápr. 10. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nemtudom hány éves vagy, de kb 18 -nak gondollak. Az ember amíg felnőtté nem válik nagyon sok mindennel találkozik, sok problémával, sok emberrel, barátokkal, nem barátokkal. Te még keresed a helyed az életben, azért most összezavarodtál. Legyen egy célod, és ami nagyon érdekel azzal foglalkozzál, mit tudom én csillagászat, történelem, vagy rajz. Éld ki magad ezekben a dolgokban. Csak tanúlhatol belőle. Tudod, aki nagyon sokat olvas, annak minden betűvel nő a tudása. Merít belőle és bölcsebb lesz tőle. Ne képzelődjél olyan dolgokról, ami nem is létezik, próbáld meg. Örülj annak hogy nem sz...nak le, még mindig jobb mintha gyűlölnének. Ha még sem boldogult, keress fel egy pszichiátert, de szerintem ez az állapot változik nálad.
2010. ápr. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert mi bajod van? Nem vagy szép? Buta vagy?
2010. ápr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!