Apakomplexusom van?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, szeptemberben leszek 14. Én sokkal érettebbnek érzem magam a koromnál, kívül, belül. (A külsőt meg is jegyzik sokan, néztek már 18-nak is, pedig nincsen rajtam sok smink, se semmi ilyesmi. Bár a belsőt is jegyezték már meg, hogy érettebb vagyok a korombelieknél.) Úgy érzem a gondolkodásom is komoly, érett. Tudom ritka, de én nagyon így érzem. Na de a lényeg..Egyszer voltam szerelmes,(Igen, az első igaz szerelem volt, ez biztos!) évekig tartott. 2-3 évig. A fiú akit szerettem, most 20 éves.(Neki is tetszettek, még minden oké volt, de ez nem ide tartozik.) Nem igazán tetszenek a velem egy korúak..Kicsit sem. Nagyon, nagyon vonzanak a borostás férfiak Most is tetszik egy 35 éves "fiú"..Apukám nagyon szeret, a család egyben van, mindig is így volt. Barátaim is szoktak ezzel "viccelődni", hogy apakomplexusom van. Hirtelen nem tudok többet írni, de apakomplexusom lenne? Vagy ezt kinövöm? Nem érzem ezt elmúlónak..:/ Segítsetek, kérlek!

2016. máj. 29. 21:25
 1/10 anonim válasza:
68%

Azzal nincs baj, ha az érett pasik jönnek be, és nem a csupasz meztelencsigák. Akkor van gáz, ha valóban összejössz valamelyikőjükkel. Várj a pasizással méglegalább 4évet. akkormár jobban látod adolgokat. 14évesen én konkrétan hánytam a velem egy idősektől.

15évesen megismertkedtem az első barátommal, aki 16volt, dekb. 185cm ésizmos, jó testfelépítésű...


Szóval van aki hamarabb érik a fiúknál is. Mármint testileg. :P

2016. máj. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Addig a határig nevezhető természetesnek az, hogy tetszenek neked az idősebb férfiak, amíg csak ábrándozol róluk és más nem történik. Abban a korban vagy, hogy érdeklődsz a fiúk iránt. Viszont ennyi és nem tovább.


Ha történik valami, akkor pl. azt a 35 éves férfit meg is büntethetik miattad.


Tudom, hogy a korodbeliek még éretlenek, várj még pár évet, nőj fel a párkapcsolathoz, mert még nem értél meg rá semmilyen téren sem. És nem vagy még érett, csak azt hiszed, de tévedsz!

2016. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:)

#1. Igen igen, nem tetszenek a "csupasz" kisfiúk, ráadásul egy fiú ne legyen már vékonyabb,alacsonyabb nálam..Mármint kapcsolatban.(Pedig az én 153 centimet és 45 kilómat nem nehéz felülmúlni.)

#2. Tisztában vagyok vele,hogy megbüntethetik és nem hiszem azt, hogy egy kapcsolathoz érett lennék. Nem egy, nem is kettő fiút utasítottam már vissza. Elég sokat..:)

2016. máj. 29. 21:52
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 Jajj bocsánat, elolvastam..Azt hittem egy kapcsolathoz nem vagyok érett, de nem, már értem, hogy értetted. És persze igen, gondolom igazad van.:)
2016. máj. 29. 23:24
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
A kérdező 13 éves múlott. Szerintetek még 4 évet fog várni? Amúgy igen, valószínűleg apakomplexusa van.
2016. máj. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 KJUsul ***** válasza:
41%

Valószínűleg apakomplexusod van igen. De bármennyire is vonzódsz az idősebb pasikhoz, van magadhoz való eszed. Mielőtt elfogadnád bármelyik közeledését, nagyon alaposan ismerd meg minden oldalról, mert könnyen kideríthető ki akar komoly kapcsolatot és ki csak egy numerát. De mindenképpen várj 15 éves korodig! Ne kezdj bele semmilyen kapcsolatba addig. Még az is lehet, hogy addigra kinövöd. Nem valószínű, de megeshet.


Beszélhetsz gyerek-pszichológussal is, talán segít. Bár nem bízok bennük túlzottan, van köztük jó szakember. Minden esetre semmiképp ne hibáztasd magad, ne utáld magad emiatt, ez nagyon fontos. És legyél nagyon megfontolt.

2016. máj. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Valószínűleg nincs apakomplexusod. A pszichoszexuális fejlődés normális része lehet, hogy keresed a férfimintát, amelyhez te nőként majd viszonyulsz.


Valószínűleg 18 évesen nem a 35-ösök fognak bejönni majd, hanem a 20-25 évesek.

2016. máj. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
67%

Kèrdező,ne aggòdj..nincs apakomplexusod csak könnyű ezt mondani,mert "milyen màr hogy idősek jönnek be"

Nàlam is ìgy van.,ebben a korban majdnem mindegyik fiù ugyanolyan.

vèkony,csupasz,kisfiùs arc,swagyolo haj.

Semmi fèrfias nincs a mai "fèrfiakban"

15/L

2016. jún. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9%

#8 Sírok rajtad kislány. 15 évesen ilyen kijelentést tenni, hogy "semmi fèrfias nincs a mai "fèrfiakban". Hát kislányom, te még azt se tudod mi fán terem egy férfi. Gondolom ennyi idősen annyi tapasztalatod van e téren, hogy képes vagy véleményt nyílvánítani.


Én meg szerintem semmi nőies nincs a mai "nőkben" mert mindegyik csak rinyál, elvárja, hogy eltartsák, k_rvának állnak és olyat, hogy házimunka maximum a TV-ben láttak a WS Teleshopban.

2016. jún. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egyetértek utolsó :)
2016. jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!