Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki azt mondta apakomplexus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki azt mondta apakomplexusom van, szerintetek is? 14/l

Figyelt kérdés
A korombeliek nem igazan jonnek be,inkabb 20 felettiek (boven). Meg van olyan hogy harmincas is. Szerintetek?
2014. dec. 21. 17:29
1 2
 1/16 opened paradise ***** válasza:
Nincsenek tisztában a fogalom jelentésével,csak a kor miatt mondják,holott igazábólez a két fél viszonyában nyilvánul meg.
2014. dec. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Én 18 vagyok,növesztek szakállat,felveszek öltönyt? hmm? na? :)
2014. dec. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

akarsz ismerkedni velem? hmm?

nekem pont a korod-béli csajok jönnek be :)

2014. dec. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40 felettiekkel már necces lenne, de így nem az.
2014. dec. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Tudod ez csak a modern korunk divatja, hogy a párok legtöbbje kb. egy korú.


Nézz már vissza akár csak a nagyszüleink idejére. Nekem az egyik nagyszülőpárosomnál papa idősebb 11 évvel, a másiknál meg papa idősebb 5 évvel. És ez a legtöbbeknél is hasonló.


Régen az volt a normális, átlagos, leggyakoribb, hogy a férfi idősebb 5-15 évvel. Nincs ezzel semmi baj.

2014. dec. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha az idősebb férfiakban inkább az apádat/nevelődet látod, nem pedig egy veled egyenrangú felet akkor mondhatjuk annak.

Azért kíváncsi lennék, miért pont a 20 feletti korosztály, miben másabb mint mondjuk egy 17 éves?

2014. dec. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
14 éves lányoknak még sose tettszettem:) 21f
2014. dec. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 egybaba ***** válasza:
A szüleim között 12 év korkülönbség van, de tudok olyat ahol 25 év is van és tök jól elvannak. Nem kéne annyira mások érzéseiben túrkálni kinek mi a jó...
2014. dec. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
6 os,nem tudom miert. Azok is kicsit, csak kevesbe mint mondjuk egy idosebb.
2014. dec. 21. 17:40
 10/16 anonim ***** válasza:
azt akarod hogy vigyázzon rád,meg megrontson...nem biztos hogy komplexus.Elveszett gyerek vagy.
2014. dec. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!